Skocz do zawartości
paver

problem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stety nie pomogło nagrywam seta i jest i muzyka cicho mam głosniki na max ... a muzykę słysze słabo ...

O ile mi wiadomo aby podłączyć dynamiczny mikrofon pod VDJ'a trzeba mieć przedwzmacniacz który wzmocni Ci jakość dźwięku na Twoim mikrofonie. Jeszcze możesz spróbować poprzez ustawienie opcji mikrofonu wchodząc we właściwości i tam zaznaczyć opcję zwiększ dźwięk mikrofonu ale jeżeli piszesz że tak Ci w VDJ'u słychać to musisz mieć przedwzmacniacz bo inaczej będzie dupa z tego :)

Nie stety nie pomogło nagrywam seta i jest i muzyka cicho mam głosniki na max ... a muzykę słysze słabo ...

Może masz po prostu za cicho nagrywanie. Zwiększ sobie Stereo Mix w ustawieniach nagrywania Twojej karty dźwiękowej.

O ile mi wiadomo aby podłączyć dynamiczny mikrofon pod VDJ'a trzeba mieć przedwzmacniacz który wzmocni Ci jakość dźwięku na Twoim mikrofonie. Jeszcze możesz spróbować poprzez ustawienie opcji mikrofonu wchodząc we właściwości i tam zaznaczyć opcję zwiększ dźwięk mikrofonu ale jeżeli piszesz że tak Ci w VDJ'u słychać to musisz mieć przedwzmacniacz bo inaczej będzie dupa z tego :)

Miciu a nie prawda ;) Wystarczy, że masz dobrego Sound Blastera i przedwzmacniacz jest zbędny. Bez problemu podłączysz dynamika i głos będzie głośny i wyraźny.

• Upvote 1

Hypnotic regulacja głośności też jest suwak u samej góry ...,a stereo mix nie mogę zwiększyć nie da się pasek jest na siwko nie da się opuścić ani podnieść do góry i musi być wyciszony bo inaczej są jakieś szumy dziwne z echem ...

Hmm a powiedz mi jaką masz kartę dźwiękową? Masz zainstalowane poprawnie sterowniki do niej? Piszesz, że nie da się zwiększyć stereo mix, bo pasek jest szary - nieaktywny a później piszesz, że musi być wyciszony dlatego, ze są szumy i echo. To jak jest z tym stereo mixem?

A ja wam powiem ,ze tez mam dynamika.... tylko inny mialem problem slyszalem siebie i inny mni na jednym glosniku jak mnie sluchali..... kupilem 2 karte dzwiekowa pod usb taka za 5 zl i mi smiga normalnie ,zadnych problemow , tak jak napisal Miciu , kup przedwzmacniacz albo mixer ja kupilem mixer , i nie narzekam ale kup se karte dzwiekowa 2 i podlacz go pod ta 2 karte i powinno smigac wszystko.

Pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...