Skocz do zawartości
» Martita «

Spotkanie w Szczecinie:)

Rekomendowane odpowiedzi

Z Okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia- Fringe znalazl dla nas czas, i postanowil jeden dzien ze swojego cennego zycia poswiecic go dla nas xD

A tak serio... To organizujemy male spotkanko, w zachodnio-pomorskim, gdyz wszystkie zloty i spotkania zazwyczaj odbywaja sie na Slasku, i zawsze znajdzie sie taki ktos, kto napisze, ze ma daleko, bo jest np. z pomorskiego.

Nie liczymy na duza ilosc osob, bo kazdy wie, ze sa Swieta itp.

Miejsce spotkania- Szczecin (pojdziemy na jakas cole, ale liczymy na vode w plecakach xD)

Dzien- 27 albo 28 grudzien, dogadamy sie :)

Poki co jestem ja i Fringe na 100 %.

Pisze sie ktos? :)

Gość ThePlayerAkaGrajek

Kurde nie wiem ja sie musze gleboko nad tym zastanowic gadalem z Fingem i Hubertem ze na stycznia ale ciebie nie bedzie nie wiem nie wiem bo wlasnie odlozylem siano na sylwestra ale na voodke jakas moze wykrece z tego hmmm kurde na 99% bede Pozdrowka jak by co jak by ktos z stargardu wyjezdzal to ja sie pisze

I Hubert Tez wtedy by pojechal !! i byla by jeszcze voodka :D

poprawka nie to zebym byl alkoholikiem ale lepiej wezme chociaz 2 xD jade jednak z Hubercikiem :)

Edytowane przez ThePlayerAkaGrajek

Gość ThePlayerAkaGrajek

Fudal nie pitol jak sie nie pojawisz to spale marianowo !!! trzeba sie voooooooodki napic tyle czasu zajelo nam sie umowienie ja rezygnuje z treningu jak sam widzisz .... tak moja pozycja jest pewna o ile mnie chcecie xD a jak nie bedziecie chciec pic voodki wiecej dla mnie xD ale mysle ze chociaz po tym malym dziubku wypijemy :)

Gość ThePlayerAkaGrajek

Hubert myslisz ze frindz ruszyl by swoja szanowna dupe do stargardu bo ja watpie :) trzeba tam pojechac i tu nie ma gatki

ale nie wiem myslcie ja jestem za byle nie bylo 40 km wiecej bo mnie poprostu na to niestac elo

a do tych co tak plakali ze nie ma u nas nic to czemu sie teraz nie odzywaja?? ciekawe hmm tacy skorzy byli ...

frindz mamy wspolnego kolege z twojego osiedla wiedz wiem gdzie mieszkasz :) nazywa sie grzybu i wez go ze soba :)

znow cos z mojej strony ja bym wolal 27 bo 28 wraca ziomek z belgi i chcemy isc do studio

ogl wesolych swiat ludziki :*

Edytowane przez ThePlayerAkaGrajek