Skocz do zawartości
Robaczek

[23.12.2010] Robak - Christmas Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Robak - Christmas Mix

Waga : 55.34 MB

Czas trwania : 01:00:26

Jakość : 128 kb/s

logoshj.png

download.png

Set stylu Hands Up! nagrany z nudów :D

Za każdą sensowną opinię dziękuję plusikiem i playlistą ;)

mik01.gif

Syskiego najlepszego na święta !! :D

Pozdrawiam Robaczek

xD

• Upvote 3

Ja się krótko wypowiem, bo seta też słuchałem, a raczej "przeleciałem".

Po pierwsze wyłącz opcje "Key Lock" w VDj (no chyba, że to wina twojego kompa...)

Po 2 pamiętaj, że nie wszystkie nuty można puścić w tak wysokim BPM... Świetny przykład ok. minuty 40 Commicon - Komodo brzmi no dość ciężko, zapewne cześciowo spowodowane tym co pisałem wyżej, ale to Love Is On Fire od Jaspera nie musiało być na tych swoich 148 BPM(w orginale, a jest szybciej) jak wchodzi... Możesz wpierw wchodzić na nutke wolniej, a potem tylko ją stopniowo przyśpieszać...

Po 3 w Hands Up'ie trzeba pamiętać o tym by nie "spóźniać" przejść takie "puste" frazy tworzą to, że set traci na dynamice, o co chodzi? Chodzi o to by nie zawsze robić tak, że jak skończy się lead w nutce 1 to dopiero zaczynasz przejście. Najlepiej by było nie doprowadzać do tego by czekać np jedną frazę "pustą" gdzie spotykają się outro nutki 1 i nutki 2.

Mam nadzieję że moje rady Ci w jakimś stopniu pomogą, a czy ich posłuchasz i się do nich zastosujesz to już twój wybór :P

Dużo pracy przed Tobą, ale najważniejsze jest to by nie zwątpić w swoje siły ! :D :D

Edit :

Miało być krótko :facepalm:

• Upvote 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...