Skocz do zawartości
Gość hano66

Vdj odsluch w glosnikach i sluchawkach.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie.. Niedawno zaczalem sie bawic VDJ i stad moje pytanie. Czy jest taka opcja zeby jedna piosenke slyszec w glosnikach, a druga w sluchawkach? Jesli tak, to jak to zrobic? Obszukalem cale google i zadnych dokladnych porad nie znalazlem.

No przecież jest od tego odsłuch. Na forum jest opisane jak zrobić.

No ale jak nie znalazłeś to:

Ustawiasz w swojej karcie napewno jest to realtek głośniki 5.1.

Wchodzisz do VirtualDJ --> Ustawienia --> Ustawienia dźwięku (1zakładka)

1 input- Zostawiasz tak jak jest.

2 output- Zmieniasz na Headphones ( na obrazku masz głośniki i słuchawki )

3- Karta 4.1

TABulatorem zmieniasz kanały z słuchawek na głośniki i odwrotnie.

Edytowane przez Gość

Co ci nie pyka :D ?

Jeszcze raz :P

1. Ustawiasz w Realteku głośniki 5.1

screenshotfah.jpg

Tam wypełnienie głośników nie musisz mieć bo to jest do CODA 6 żebym miał 5.1 :P

2. Słuchawki podłączasz pod tylne głośniki a przednie pod przednie xD

3. Odpalasz VDJ wchodzisz w Ustawienia i tu masz na obrazku:

screenshotaxe.jpg

I gotowe.

Odsłuch deków przełączamy klawiszem TAB

Edytowane przez Gość

Jako, że temat nie jest jeszcze zamkniety, to pozwole sobie tutaj zadać kolejne pytanie, zeby nie zasmiecac forum kolejnym tematem.. A wiec chodzi mi o to czy da sie ustawic w VDJ, zebym słyszał w głosnikach, to co mowie do mikrofonu ? Jezeli da sie takie cos ustawic bardzo bym prosil o wskazówki jak to zrobic ; )

Jako, że temat nie jest jeszcze zamkniety, to pozwole sobie tutaj zadać kolejne pytanie, zeby nie zasmiecac forum kolejnym tematem.. A wiec chodzi mi o to czy da sie ustawic w VDJ, zebym słyszał w głosnikach, to co mowie do mikrofonu ? Jezeli da sie takie cos ustawic bardzo bym prosil o wskazówki jak to zrobic ; )

Jak najbardziej. Głos z mikrofonu wychodzi zawsze na głośniki przednie. Więc jeśli głośniki masz podłączone pod wyjście w karcie dźwiękowej na głośniki przednie to normalnie będziesz słyszał swój głos w tych głośnikach.

• Upvote 1