Skocz do zawartości
zbyniu11

[31.12.2010] DJ Zbyniu Retro Game

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, dziś set z serii "Retro" nuty z przełomu 2005-2007

Nie proście o trak listę bo nie będzie nawet jak bym chciał, ponieważ nuty brałem z starych płyt CD

37b525c10px4xv.png

Czas: 90min

Serwer: ZippyShare

Waga: 81.13 MB

http://www6.zippyshare.com/v/50392067/file.html

Pravy:

Tak niestety popełniłem taki błąd że nie spostrzegłem się że gram nie tą nutę co trzeba a nie chciał robić nowego seta bo zawsze sobie mówię że jak bym grał na żywo to by musiało polecieć

Dzięki za odsłuch

Edytowane przez zbyniu11
  • Upvote 1

Przesłucham i wrócę z Editkiem :)

Edit: Wiec tak Zbyniu same mega stare kosiary .Explosion :wub: Krishna :serduszka:

byl tam taki moment ze koles z Energy 2000 Cos gada ale szybko naprawiony blad . Plus dla Ciebie :)

Edytowane przez Pravy
  • Upvote 1

No więc na początek sorry że dopiero teraz pisze opinie ale wyleciało mi z głowy :brzydal:

Po drugie coś się stało z linkiem bo nie można odsłuchać teraz ani ściągnąć (może to coś u mnie ale inne działają) na szczęście miałem go ściągniętego już wcześniej na komie no ale mniejsza o to.

Przejdźmy do rzeczy:

Muzycznie na początku nawet mi się podobało ale później trochę mnie znudziło ;/ ale nuta coś jak "chwała na wysokości" mnie rozwaliła :lol:

Co do techniki to nie było źle chociaż czasem trochę nie wyszło ale i tak było git ;) no i ta wpadka z vocalem Dj ale każdemu się może zdarzyć widać że grałeś na pełnym spontanie i to się ceni :)

No i to by było na tyle ;)

Pozdrawiam Robaczek 8)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...