Skocz do zawartości
Gość Djkluku

Mój secik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o przesłuchanie mojego secika i podpowiedzienie mi jak robić lepiej i co najbardziej chodzi mi o przejścia ja dopiero zaczynam bawić się w VDJ :)http://www26.zippysh...81173/file.html Za pomoc bardzo dziękuję i + :) daje.

Mam jeszcze jedno pytanie jak podpiąć słuchawki żeby na wzmacniacz szła mi nuta ta co leci a ta co ma wejść na słuchawkach?

Mam karte dzwiękową Realtka HD Audio z przodu mam wejście zielone, różowe z tyłu też mam zielone, niebieskie i różowe proszę o pomoc :) bo lepsze przejścia by szły napewno a tak to mi się nuty mieszają ;/

Edytowane przez Djkluku

Gość dexter1213

podłączenie ma iść tak:

1. w ustawieniach realteka w zakładce "wejście/wyjście audio" wybierasz "4CH głośnik"

2. słuchawki podłączasz z przodu. głośniki podłączasz z tyłu obojętnie gdzie(aby nie różowy), i w oknie które wyskakuje wybierasz "wyjście na głośnik tylni"

3. odpalasz VDJ i wchodzisz w ustawienia i ma tam być tak ustawione.

co do setu, to poćwicz jeszcze.

Oki to ja powiem tak :) Co do seta to muzycznie jest dobry ale moim zdaniem to nie jest set set powinien mieć co najmniej 1h :) przed tobą jeszcze dużo pracy za szybko robisz przejścia I nie ma Frazy tzn że razem z sobą Biją utwory Tempu musisz mieć ustawione tak samo np 138 - 138 wtedy nie patrz na licznik BPM tylko graj ze słuchu szukając przejścia + Frazy odemnie to tyle mam nadzieje że pomogłem :)