Skocz do zawartości
Old SmuggleR

[11.01.11] Smugglah - Fuck All Them Haterz!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abu Aka Damianek

I jakże (kolejny) świetny secik. Bardzo miło się słuchało, bańkę mi zryło kilkoma kawałkami. Co by tu jeszcze dodać. Set jak najbardziej udany Muzycznie miazga 10/10 Technicznie też dobrze. Niech Dupy będą z Tobą Amen.

Pozdrawiam Abu Here.

Edytowane przez Abu Aka Damianek

Jesli chodzi o mnie no to set jak najbardziej zajebisty ale nie mam go z kim/czym porownac bo to w zasadzie pierwszy dupowy set jaki slyszalem ^ przesluchany dwukrotnie raz na lipnych sluchawkach drugi zas na glosnikach swoja dorga ladnie wialo z suba :wub::D sasiedzi mysle mieli 45min dobrej zabawy haha :D tak wiec muzycznie 10 a technicznie nie wiem :P musialbym miec jakis set kogos kto gra juz dupy X lat najlepiej :P i wtedy dopsize technike:p, jedno jest pewne, bardzo dobrze sie tego sluchalo :)

Jakoś tak mnie dzisiaj natchnęło na dubstep i pomyślałam o Twoim secie

:)

Już w pierwszych minutach taka miła niespodzianka, vocal tej pani jest przecudny i zawsze mnie wprawia w miły nastrój. A to był zaledwie przedsmak tego co zaprezentowałeś. Naprawdę piękny secik "zmontowałeś", całkiem przyjemnie się tego słuchało, taka chwila relaxu przy dobrej muzyce, myśle, że od czasu do czasu jest wskazana. Nutki ciekawie dobrane, a i technicznie myślę, że było równie dobrze, jak i "nutkowo" :) Ogólnie to, jak na mój dupowy gust - jest dobrze!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...