Skocz do zawartości
Adriano Vegas

[13.01.2011] Trip to Heaven! [Trance Mix]

Rekomendowane odpowiedzi

triptoheaven.png

Waga: 37.05 MB

Czas trwania: 40:27

Jakość: 128kb/s

logoshj.png

download.png

Miało być trochę więcej, lecz pojawiły się kłopoty techniczne. Mam nadzieję, że się spodoba. Liczę na Wasze komentarze co do doboru utworów oraz techniki. Za każdą sensowną opinię daję plusa oraz wysyłam playlistę! Zapraszam do słuchania i pozdrawiam. :)

P.S.: Wiem, że cudo to nie jest, ale w końcu nie wszyscy jesteśmy Arminami :D

Edytowane przez DJ Medoxx
  • Upvote 3

Więc tak, secik umilał mi drogę do szkoły (w opóźnionym pociagu). Ogólnie nutki mi się podobały a co do techniki mam trzy malutkie zastrzezenia. Około 13 minuty moim zdaniem za szybko przeskoczyłeś z jednej nutki na druga. Około 17 lekko nałożyły się vocale. I w 24 przy przejsciu trochę urwała się pierwsza nutka. Nie przesluchałem jeszcze ostatnich 10 min bo mam teraz lekcję ale wrócę z editem po przerwie :)

Edit

Skończyłem słuchać i naprawdę mi się podobało ;) Być może że te niedociągnięcia co napisałem były zamierzone xD sam lepiej nie gram ale tak jak napisałeś "nie wszyscy są Arminami" :D

• Upvote 1

secik przesłuchany przeze mnie i jak każdy set trance się podoba ;)

technicznie -> 0 (nie znam się na tym i nie będę gadała że coś Ci nie wyszło czy wyszło)

muzycznie ślicznie :) vocaliki prześliczne, perfect day, exploration of space, this night :tancze:

podsumowując -> set jak najbardziej udany moim zdaniem :)

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...