Skocz do zawartości
JoHnYY

Problem z Vdj

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Vdj 7 i chciałbym sobie zrobić jakiegoś secika, ale mam następujący problem.

Gdy załączam na decka jakąś nute to strasznie ona mi się długo ładuje i nie można posłuchać nawet 1 piosenki bez odczekania paru minut. Wyłączanie programów nie pomaga. Może znany wam jest ten problem? Proszę o pomoc :)

Doszukałem się, że ktoś tam pisał o tym samym, a odpowiedź na to była "możliwe że masz za słabego kompa, podczas korzystania z vdj wyłącz wszystkie zbędne aplikacje" a ten co napisał ten temat odpisał że to mu pomogło, także zobacz.

Witam serdecznie. Powodów może być kilka jeden z nich to silnik programu może być uszkodzony, proponuję byś się zaopatrzył w te samą wersję v'dj7. kolejna sprawa to że wyłączyłeś tak zwane aplikacje nie oznacza że już nic nie mieli tobie w komputerze musiał byś zobaczyć dokładnie w procesach komputera. Kolejna sprawa jakiego masz PC dokładne parametry podaj to powiem czy w ogóle jest jakiś sens dalszej instalacji, domyślam się że masz oryginalny program tak zwany licencjonowany jak tak to w wymaganiach sprzętowych będziesz miał opisane dokładnie jakie są minimalne wymagania tego programu. Ja osobiście korzystam z SAM Broadcaster, tyle że to już program dla bardziej wprawionych.

Pozdrawiam. MATUZALEM.

• Upvote 1

no dobra moge podac pare parametrów mojego kompa :P

procek: AMD athlon 3000+

płyta głowna: asus k8v-x se

karta graficzna: 256mb g force 7300 gt

ram: 1,5 giba

jeśli cos wiesz to mów :D

PS probowałem z vdj 6 ale ten sam problem, skanowalem kompa - wirusów nie mam, defragmentowalem tez i nic

Witam serdecznie. Proszę podać jaki posiadasz system operacyjny gdyż masz bardzo mało pamięci RAM. Skoro problem dalej jest mimo innej wersji V'dj, to oznacza że masz jakiś problem na komputerze. Polecam zassać ten oto program "game booster" jest to co prawda typowy program dla graczy ale powiem tobie jakie ma zastosowanie ten oto program, więc odciąża komputer w czasie rzeczywistym zamyka funkcje które są nie potrzebne co daje nam do dyspozycji większą swobodę działać, odzyskuje nam pamięć RAM która jest wykorzystywana przez inne programy np systemowe. Nie masz się co bać ten program nie ingeruje w system nie ma dostępu do tak zwanych katalogów krytycznych więc jest całkowicie bezpieczny dla działań komputera. Tu podaję linka do pobrania tego że programu : http://game-booster.softonic.pl/

Ps. Proszę nie zapomnieć o podaniu systemu operacyjnego, i zainstalowaniu tego programu.

Pozdrawiam. MATUZALEM.

• Upvote 1

system mam Windows XP, a co do tego typu programów używałem podobnego o nazwie : TuneUP. Spróbuje z tym programem ;) w niedlugim czasie możesz oczekiwać mojej odpowiedzi o efektach tego programu :P

EDIT

sądziłem, że ten program pomorze, ale.... nie sądziłem, że w takim stopniu! :D teraz programik chodzi tak jakby miał za przeproszeniem silniczek w dupie :D

dzięki wielkie ;)

Edytowane przez JoHnYY

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...