Skocz do zawartości
Gość drakoo

Przepis na udana 18stke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę tu wpisać przepisy na udaną 18stke. ;) Z pozycji Dj'ja

Tzn. robić i o której godzinie.

np. O ktorej Spiewać stolat, podnoszenie 18 razy krzesłem, lanie pasem itp. wszystkie pomysły ;)

Jeśli chodzi o muzykę, to na ten temat porad proszę nie pisać.

Jakieś śmieszne hasełka, co gadać jak się zachować itp.

Pozdrawiam

No to ja napisze jak ja robie xD;p :) na plytkach czy tam na pendrive czy gdzies nagrane mam sto lat no i puszczam je na pocztku zabawy i jeszcze raz o 24 przed biciem pasami ;d , potem mozesz zachecic aby pobawili sie w hmm jak to powiedziec no picie na miesiace xD tzw a kto sie w styczniu urodzil ... . Zadnych tam zabaw nie wymyslalem bo mi sie wydaje ze sie nie sprawdzi ;( ogolnie ;d trzeba sie niezle uzbroić w disco polo jakies oswietlenie no i muzyka jak jest rodzina nie moze byc za glosnoo ;p xD To tak odemnie :)

Gość ThePlayerAkaGrajek

na najlepsza 18mnastke i nawet z malym budzetem (jezeli robimy w domu) to tak najlepiej zaczac tak o 18 mysle ze to opcjonalna godzina kupic duzo voodki do tego potrzebne rzeczy do zrobienia drinkow czytaj (wsciekle czy kamikaze) itp zaprosic sporo osob plci przeciwnej bo bez tego sie nie klei no i co najwazniejsze swoich najlepszych przyjaciol :) do tego podlczacyc dobry sprzet najlepiej w pakiecie z dj'em a pozatym mozna tez strobo zmontowac ale nie przesadzajcie wiem po swojej 18 z 4 dni go mialem przed japa ;p jak oczy zamykalem a co do lania ? to samo z siebie wyjdzie jak juz sie wszyscy napija z 100 lat tak samo najlepiej przy 1 toascie no i musita zapraszac jako solenizanci/tki 1si panie/panow do tanca najlepsza opca by tlum rozruszac :) mysle ze to by bylo na tyle

Ja tu nie mówię o swojej 18stce Swoją miałem w sierpniu 2010 r ;) Ale mam kilka zaproszeń do gry ;) Na kilku już byłem, ale stwierdziłem dlaczego ciągle to samo... Stąd ten temat Nie mowie nawet o organizowaniu, co ma być jakie jedzenie i wódka ;P bo to mnie nie interesuje :D Tylko o prowadzeniu ;)

Sprzęcik mam, laserk fajny, wytwornice dymu :D Muze tez ogarniam, wiem przy czym sie ludzie bawia ;) ale chcialbym sie dowiedziec, dokladnie tak jak na poczatku napisali amek11, że puszcza stolat, ja robiłem tam ze ludzie bez podkładu śpiewali ;) O 24 do mikrofonu licze ile razy solenizant zebrał z pasa :D

Ale może coś innego do urozmaicenia takiej imprezki? Jakieś konkursiki?

Do mikrofonu w trakcie cos gadać? :D

Gość Dj Wrong

Ziomek jak ja byłem na 18 to Dj przez mikrofon też podawał tytuły nutek, a co do zabaw to była tam taka jedna fajna, że brało się ciupagę i grała góralska muzyczka i wszyscy w kółku byli i ten kto ma ciupagę wchodzi do środka i wali solówkę z tą ciupagą(oczywiście zaczyna solenizant/ka). :boss: