Skocz do zawartości
Saddam-MK

Problem z odsłuchem.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam problem z odsłuchem. Mam kartę ac`97. Gdy podłącze pod zielony głośniki, a pod niebieski słuchawki to czy tak czy siak nie ma odsłuchu wszystko leci na głośnikach deck A i B, na odwrót tak samo. Szukałem na forum jak zrobic odsłuch na mojej karcie, ale znalazłem tylko pod Tractor Studio a ja używam DJS pionner. Proszę o pomoc dzięki.

Siemka mam problem z odsłuchem. Mam kartę ac`97. Gdy podłącze pod zielony głośniki, a pod niebieski słuchawki to czy tak czy siak nie ma odsłuchu wszystko leci na głośnikach deck A i B, na odwrót tak samo. Szukałem na forum jak zrobic odsłuch na mojej karcie, ale znalazłem tylko pod Tractor Studio a ja używam DJS pionner. Proszę o pomoc dzięki.

A zmieniles w opcjach karty dzwiekowej na 4.1 ? Jak nie zmieniles to sie nie dziw ;)

No właśnie zapomniałem dodac,że zmieniłem na 4 kanały. Aha i jak wchodzę w preferences w DJS to widzi tylko jedną kartę i mam wybrac master`a lub headphones. Jak kupię drugą kartę i podłącze ją to normalnie będzie działała jedna i druga karta czy nie? Bo w takim razie pod jedną kartą bym miał wyjście a pod drugą odsłuch, jeśli wiecie na czym to polega proszę o odpowiedź.

PS: Teraz podłączyłem wszystko na nowo i gra ale odsłuchu nie ma. Mam podłączone głosniki pod zielony słuchawki pod niebieski i gra na głośnikach i słuchawkach. Nie wiem jak włączyc teraz odsłuch na dany deck bo grają oba decki na głośnikach i słuchawkach. Jak się robi żeby jeden deck grał na słuchawkach żeby ustawic tempo, a później z powrotem włączyc na głośniki aby zrobi przejście?

Edytowane przez Saddam-MK