Skocz do zawartości
Robaczek

Traktor DJ Studio - odsłuch na laptopie z Win7

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem że przerzucę się z VDJ na Traktora 3.3.0.180 ale mam problem z ustawieniem odsłuchu. Karta w lapku jest 7.1 (4 wyjścia) więc powinno się dać ustawić. Głośniki są ustawione na dźwięk kwadrofoniczny (1*) ale nie ważne na jaki wezmę to zawsze w Traktorze pokazuje tylko dwa wyjścia (2*). Wyczytałem w innym temacie że może pomóc zainstalowanie sterowników ASIO4ALL ale tu również taka sama sytuacja (3*). Jeżeli jakieś jeszcze informacje czy screany będą potrzebne to oczywiście dodam. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

1* 24556770903170431336_thumb.jpg

2* 09500921130200571917_thumb.jpg

3* 21582855102326745774_thumb.jpg

Z góry dziękuję. Robaczek

PS. Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie bo nie wiedziałem czy dać tu czy w "Wasze Pytania".

Powiem Ci, że możesz mieć problem ustawić odsłuch w jakimkolwiek Traktorze na tej karcie. Tak samo jak nie ustawisz odsłuchu mając każdą inna kartę, która nie posiada ASIO. Swego czasu tak samo jak Ty próbowałem ustawić odsłuch w Traktorze właśnie na zintegrowanym Realteku czy też na Audigy SE (tej nowej okrojonej). Nie było szans, bo po prostu Traktor nie wykrywał więcej wyjść niż dwa. W przypadku karty z ASIO nie ma problemu, wykrywa wszystkie wyjścia i wtedy bez problemu możemy ustawić odsłuch na który kanał chcemy.

• Upvote 1

Dobra doszedłem sam jak to zrobić ;) Wywaliłem stery od Realteka zainstalowałem starsze ASIO (2.8 ) i zainstalowałem z powrotem Realteka (inaczej nie działało) no i pokazuje mi 8 kanałów ale teraz moje pytanie jak ustawić je aby był odsłuch. Próbowałem już w różnych pozycjach ale w każdej gra mi to samo w słuchawkach co na masterze.

Edit

Ustawiłem i to ;) Zapomniałem po reinstalce przestawić na kwadrofoniczy dźwięk :P mój błąd xD

Ale Hypnotic i tak dzięki za zainteresowanie się moim problem :piwo:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...