Skocz do zawartości
Gość Bladyna145

Chciałbym zostac nowym dj w radiu:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BENNY96

Chodzi ci o radioparty ?

Jesli tak to wchodzisz na www.radioparty.pl , tam zakłądka WIĘCEJ a następnie PRACA. I tutaj masz wszystko opisane .

Gość DJ Fresh

Nie wiem co masz na myśli pisząc "nowym". W każdym bądź razie jeśli Ci chodzi o to, aby wgl. przejść w fazję bycia DJ'em, to pośiagaj sobie parę programów, takich jak Virtual DJ, Traktor DJ, Audacity, FL Studio. I przede wszystki, czytaj dużo tutorali.

Jeżeli chodziło ci znów o nowego DJ'a w radioparty, to tak jak koledzy wyżej napisali.

"Nie wiem co masz na myśli pisząc "nowym""

wyraznie napisal ze chce byc nowym dj-em w radiu to nie wiem o czym ty myslisz , piszesz mu zeby sciagnal takie programy . a moze chlopak jest dj-em i ma swoja konsole ? w radiu na virtual dj i innych to sie gralo jak konsole byly ciezko dostepne w PL

Gość DJ Fresh

"Nie wiem co masz na myśli pisząc "nowym""

wyraznie napisal ze chce byc nowym dj-em w radiu to nie wiem o czym ty myslisz , piszesz mu zeby sciagnal takie programy . a moze chlopak jest dj-em i ma swoja konsole ? w radiu na virtual dj i innych to sie gralo jak konsole byly ciezko dostepne w PL

Człowieku który słucha różnej muzyki, "Chciałbym zostac nowym dj tylko nie wiem jak to zrobic i czy wogule jest to mozliwe??? pomozecie??? dowiedziec sie troche wieceję" - Jest tutaj gdzieś napisane "w radiu"? Odpowiedź brzmi nie, odpowiedziałem mu całościowo więc sorry, ale robisz niepotrzebnie problem.

Edytowane przez DJ Fresh