Skocz do zawartości
Szati

[14.02.2011] Valentine's Day - Full of Club Music

Rekomendowane odpowiedzi

91860922200129366684.jpg

Mam okazję zaprezentować Wam Walentynkowy Mini Meeting wykonany przez :

:serce::zakochany:

Roberto Angeles

Rozmiar: 138,86MB Czas: 02:01:20 Jakość: 160kb/s

http://www53.zippyshare.com/v/97853856/file.html 

P0P3R

Rozmiar: 133,40MB Czas: 00:58:15 Jakość: 320kb/s

http://www43.zippyshare.com/v/82876553/file.html 

Malwa

Rozmiar: 78,84MB Czas: 00:57:24 Jakość: 192kb/s

http://www36.zippyshare.com/v/33556309/file.html 

Adriano Vegas

Rozmiar: 134,92MB Czas: 01:57:53 Jakość: 160kb/s

http://www20.zippyshare.com/v/24118755/file.html 

Zapraszam do odsłuchu i oceny 8):serduszka:

• Upvote 7

Przesłuchałem wszystkie sety ;o Ale tak na szybko nie dokładnie

No i najbardziej mi się podobał Robaczka Klimacik w sam raz na walentynki 'No More':wub: Supa dupa Flay w sam raz na Walentynki ,Mogłeś dać Polską wersję Sexualnej :P, Niektóre nuty ostrzejsze jak na składankę walentynkową

(w 70 min jak jest przejście to się vokale na siebie nachodzą )

Poproszę o Trak Listę

Secik Popera mi się najmniej podobał z wiadomych powodów HU chociaż 1 nuta to zajebiste odświeżenie i kiedyś się przy tym bawiło :tancze: i ogólnie to chyba trochę za wolno :/

Malwa Ten set mnie zaciekawił bo 1 raz słyszałem twojego seciora ;P

Wrażenia są duże bo secik na poziomie 'Hey Mami' to jest klimacik :P Ciekawa wersja Rodeo

Przesłuchałem 2 przejścia no i niestety nie wchodzisz czysto we frazy :(

Secior ogólnie na poziomie muzycznym z techniką troszkę gorzej ale nie ma wyraźnych koni BPM też w miare normalne więc za seta otrzymujesz 8/10 i czekam na kolejne

No i ostatni set Adriano

Ten set był chyba najlepszym pod względem technicznym choć 1 albo 2 chyba trochę za późno wchodzisz z 2 nutą ale to nie zmieni oceny :P

Dobór nutek z początku mi nie podchodziły ale potem parę fajnych odświeżeń a się miło zrobiło ' No More ' się pojawiło nawet :P od Maxa i Rico tym razem. Słaba wersja Astronomi na koniec

Miting oceniam na 9/10 bo zawsze mogło być lepiej i więcej stylów muzycznych żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie

Pozdro :*:piwo:

• Upvote 5

Sciagne wszystkie sety i wroce z editkiem

Edit: No to tak kazdego z kolei opisze

1)Malwinka - nasza nowa Perełeczka. Traczki przepiekne na Walentynkowy dzień ^^ i te klimaty :oczy: . Secik ogolnie bardzo fajny na 9+/10 brakowalo mi takiej kosiary

2)Poper - Moje ulubine klimaty czyli Hands Up :serce: Secik niszczy totalnie

3)Roberto Angeles - Tu juz Robercik moja opinie zna jak zawsze mega secik . :brawa: i zagraj nam kiedys HU ^^ vol. 2 :D

4)Adrian Vegas - No Adrianku powiem ci zachwyciles mnie tym secikiem . Wrzucam na telefon i sluchum dniami i nocami :oczy:

Ogolnie Meeting bardzo udany w 100 % :)

Podziekowanie Dla Paulinki za piekny Plakacik :*

Oby nastepnym razem tez zagrala :>

Edytowane przez Pravy
  • Upvote 5

Dziekuje chlopcy za dobra zabawe. Milo bylo sie przyczynic do tego malutkiego wydarzenia.

Jakis tam wklad z mojej strony poszedl lecz mnie nie ma co oceniac bo przeciez to moje poczatki wiec wiadomo nie jestem profesjonalistka i nic dobrego tutaj nie ukazalam.. no ale.. cos tam polecialo.

Dzisiaj mam okazje przesluchac Wasze cudenka wiec i oto tutaj sie zjawiam pare slowek naskrobie tutaj

A wiec:

Robaczek - Reason :tancze: fajna wersja tej nutki..ogolnie fajny secik przyjemnie sie slucha ja zadnych zastrzezen nie mam bo muzycznie i technicznie mi sie podoba jak najbardziej. Fajny klimacik nie bylo nudno wiec jak najbardziej na Tak :P I to chyba tyle u Ciebie Robasiu :*

Poper - Musze napisac Ci ze dobrze Ci poszlo. Bo te akcje na poczatku ktore miales mnie juz by wykonczyly xD Ale set ogolnie mi sie podoba nutki tez ciekawe fajnie sie hopsa wiec secik na plusik chodz niekiedy tez przejscia kalekowales xD ale fajno fajno wyszlo :*

Medox - Wiedzialam ze seciak w Twoim wykonaniu wyjdzie mega dobrze i no mialam racje :P Jak najbardziej jestem na tak. Świetnie zaczales i tez świetnie zakonczyles. No jak dla mnie bomba moze tam niekiedy byly jakies niedociagniecia ale ja ich nie dostrzeglam xD Świetnie.

Jeszcze raz Wam dziekuje chlopcy 8)

Edytowane przez Malwi
  • Upvote 5

Zaczęłam od końca, bo jak to mówią ostatni będą pierwszymi 8)

Wszystkie sety pobrane świeżą nocą, odsłuchane w szkole i w autobusie

Adriano Vegas :wub: Dobitnie zaraziłeś mnie tym utworkiem Gregory's Not Over Now :serduszka: zamykam oczy i odpływam :oczy: i wiele innych propozycji, które są mi znane dzięki Twoim nocnym live stage!

Co do techniku dziuuuuuuubasie to widać diametralnie, że jest coraz lepiej :* twój set Valentinkowy wklejam do ' ULUBIONYCH'

P0P3R czas na Ciebie mocne uderzenia wokale godne zatrzymania i zamknięcia oczy.. z racji tego, że to HU czyli nie moje gusta, zakończę na tym swoją wypowiedź! 8)

Malwa kobieca dłoń i muzyka mrrr! (te mrrr wyraża więcej niż 1000 słów Malwinko ;* ) dobra robota

Roberto Angeles tutaj to ukazał się niesamowity klimat prawie odpłynęłam kurde podoba mi się dobór nutek - Rooooooooobaczek chce playlistę, bo muszę ją mieć :angry:

Cieszę się, że mój mały grafik się Wam spodobał 8) w 100 % udany Valentine's Day FULL OF CLUB MUSIC szkoda, że nie udało mi się w Nim wziąć udziału - może następnym razem.

GENIALNIE Moje Sz-sz-sz-szkraby :wub::*

• Upvote 6

P0P3R playlista

;)

1.Ian Carey Ft. Michelle Shelle - Keep on Rising (Rocco Vs Bass-T Bootleg Remix)

2.B.o.B_feat. Hayley Williams-Airplanes (RainDropz!_Remix)

3.Paffendorf feat. Fara - Will I Ever (Bootleggerz Remix Edit)

4.megastylez - 7 days original club.mix)

5.alex megane - I think of you (veranos uplifting remix)

6.Dj Squared - It's My Life (DJ Gollum Remix Edit)

7.Mike Posner - Cooler Than Me (RainDropz! Remix)

8.Jens O - All The Things She Said (Kindervater Edit Mix)

9.Alex Cortez - Don't Speak (Pussylickerz Club Mix)

10.Discoduck - Dont Stop Loving (Extended Mix)

11.Sasha Dith - I Love Dance (massman remix)

12.Rocco feat Bass-T - Love Is Suprising (Original Mix)

13.Komodo - I Love You So Much (Rayzr Remix Edit)

• Upvote 3

No ja też przesłuchałem na spokojnie i tak:

Malwa: Nasza perełka ^^ Na początek duuuuuuuuży cmok.gif za to że dałaś się namówić na grę z nami. Muzycznie super (zresztą jaki set mi się nie podobał muzycznie) a technicznie jak na Twój drugi poważny set też było bardzo dobrze. Love for You :oczy: coś nawiązującego do walentynek musiało być. A no i oczywiście na koniec :serce: ode mnie bo nie dostałaś go od Szati na plakacie.

P0P3R: No Poperku fajnie fajnie. Muzycznie zaje****e bo Hands Up (7 days :oczy: ) no a technicznie też było dobrze. Końcówka walentynkowa. No i to chyba wszystko ;)

Adriano Vegas: Trochę z opóźnieniem ale też odsłuchałem. No i powiem tak secik jak zwykle czyli super ^^ Miło się słuchało no i cóż więcej... wszystko ;)

Szati: Dziękujemy za plakacik :* no i mam nadzieję że na następnym naszym meetingu zagrasz z nami :>

Podsumowując meeting nam się udał w 100% mimo kilku małych problemów technicznych ;) Dziękuję wszystkim którzy nas słuchali jak i mają zamiar odsłuchać.

• Upvote 5
  • Downvote 1

Na początku wielkie podziękowania dla Szati za ten plakacik. :*:wub::bukiet:

No i do rzeczy. Cieszę się, że udało nam się takie coś zorganizować i tak szybko i sprawnie dogadać. :)

Technicznie idzie nam jak idzie. Raz wyjdzie, raz nie, wiadomo. Nie jesteśmy Arminami. xD

Muzycznie też coś pod klimat walentynek każdy "love" zagrał, więc jest ok. :ok:

I wielkie gratulacje dla Malwinki :*, że się odważyła na takim meetingu zagrać. Toż ona dopiero się uczy i należy to brać pod uwagę.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas słuchali live lub będą słuchać setów. Jak najbardziej zapraszam do wypowiadania się na temat naszego małego Walentynkowego Meetingu. :D

Mam nadzieję, że się podoba. Jeśli ktoś chciałby ode mnie playlistę to proszę pisać na pw lub moje gadu gadu. Oczywiście po uprzednim ocenieniu naszego grajkowania. ^^

To tyle ode mnie, dziękuję moim współpracownikom: Malwinka, Poper, Robaczek. Kto wie? Może wkrótce znów coś takiego zorganizujemy..? ;)

Edytowane przez Adriano Vegas
  • Upvote 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...