Skocz do zawartości
Hyżo

Poszukuję osoby :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich radiopartowiczów serdecznie!

Tak jak w temacie, poszukuję osoby, najlepiej prezentera radiowego lub kogoś, kto zna się na rzeczy. Osoba, która byłaby w stanie pomagać mi w audycjach, mówić jakie robię błędy, dawać jakieś rady, tłumaczyć, no po prostu - doprowadzić mnie do porządnego DJ'a tak jak Adamo doprowadził Pancze ;) Jeżeli ktoś ma tyle zapału, żeby doprowadzić nowicjusza do pewnego stopnia tak, abym już sam sobie potrafił poradzić, będę bardzo wdzięczny!

Osoby chętne zapraszam na Gadu-Gadu bądź SKYPE:

GG: 11785156

Pozdrawiam, Hyżo.

Oczywiście sam ćwiczę cały czas na vDJ przejścia, ale z kimś, kto udzielałby mi rad będzie mi na prawdę łatwiej. To samo dotyczy głosu, jak go 'wyrobić' słuchacze mówią mi, że mam głos jakbym był ostro zjarany, co mnie nie może dotyczyć.

Tak jak wyżej, słuchaj setów dobrych djów i najlepiej nie komercyjnych, bo tacy nie wybili się po 3-4 latach tylko pół życia spędzili za konsolą, nie jakies c bolly, hubertusy i inne tylko poszukaj na prawdę dobrych djów.(nie skreślam innych komercyjnych djów, bo nie wiem jak grają ale nie można ich brać za gwiazde, bo grają w energy itp) Z tych znośnych komercyjnych może być od bidy tiesto i armin bo jednak technike miksowania mają nie kiepską, choć kto wie czy setów nie puszczają, różnie to bywa.

Swoją drogą jak grałem na sofcie myślałem, że robie idealnie przejścia, nie słyszałem koni a po pół roku za konsolą stwierdzam, że takie patataje były, że masakra. Teraz nawet na vdj nie zmiksuje tak jak na konsoli, nie ta dokładność i łatwość. Dobra nie ważne, słuchaj, czytaj i praktykuj bo 90% z nas doszło do wprawy bez czyjejś pomocy.

Co do Panów wyżej, zerknijcie, kiedy zarejestrowałem się na tym forum :) Od tego czasu słucham radioparty, ale stając przed mikrofonem, to już nie wydaje się takie proste :P

Oto króciutkie nagranie z mojej audycji do oceny dla Was. Liczę na SZCZERE opinie, przypomnę - moja czwarta audycja radiowa, więc szału nima ;)

Ps. Strony radia nie powiedziałem, żeby tutaj, na radioparty nie potraktowano tego jako reklamę :)

Edytowane przez Hyżo

Cóż powiedzieć tego co mówiłeś nie oceniam, bo to nie moja rola prócz tego, że głos stanowczo za głośno. A przejść właściwie nie było.

Tak jak napisałem, barwy głosu nie oceniam, bo nie jestem przyzwyczajony do słuchania kogoś w trakcie grania, myślę, że ktoś inny Ci pomoże

Mikrofon chyba troszkę za głośno ustawiony ( coś tam mi pierdziało :D ). Co do barwy głosu ciężko mi powiedzieć bo trochę "smutno" gadasz :D tak bez przekonania.

Myślę że gdybyś rozkminiał do mika z większą energią brzmiało by to lepiej^^.

Przejść nie ocenię bo było ich tam na prawdę niewiele.

Pozdro

Dobra, nagram się jeszcze raz jak kupię nowy mikrofon, ten jest strasznie do bani, więc niestety ciężko mi do niego porządnie mówić, bo zaraz w nim wszystko trzeszczy.

Też w vDJ'u nie mogę ustawić tak, żebym nie słyszał w słuchawkach tego, co mówię do mikrofonu, strasznie mi to przeszkadza, bo jak coś mówię, to słyszę to z sekundowym opóźnieniem i przez to się tak jakby "jąkam" bo dodaje jeszcze raz tą literkę, której nie usłyszałem, jak zdejmę słuchawki, to jest całkiem inaczej. Gram na chwilę obecną tak, że mam słuchawki na szyi, w miarę głośno, żebym słyszał muzykę - przez to wiem, kiedy mogę mówić - i zakładam tylko na przejścia, abym dobrze słyszał jak wyszło.

Którą wersję vDJ'a polecacie?

Edytowane przez Hyżo

Gość hamiln

o widzę że okolicowy :D A co do audycji / seta to masz dośc miłą barwę głosu ale brakuje płynności w mówieniu ... Przejsc właściwie nie było :/ Cwicz i jeszcze raz cwicz i napewno będzie coraz lepiej ! :)

Gość Miles

vDJ to ja mam np 7 pro ale straszni mi ja buguje albo nuta przestaje leciec albo bas nagle szaleje;/ nie wiem od czego to zależy ;/ Co do głosu, to bardziej z życiem ;D i jeśli grasz na vdj to ustaw sobie bindy i będzie prawie jak na konsoli ;D

Gość kalmiols

tam nie ma przejsc, a tak wgl. to najlepiej samemu sie wszystkiego nauczyc, masz GOOGLE.PL, w ktorym jest wszystko. ja sie uczylem bez czyjejs pomocy i normalnie teraz gram