Skocz do zawartości
Gość Rafikx

SHOUTCAST 1.9 i Win 7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafikx

Cześć mam taki problem : w zakładce Input gdy w Input Device zaznacze Soundcard Input to nie zbiera mi żednej muzyki do shoutcasta a chce grac na VDJ , na stronie normalnie pokazuje się ze gram ale nie słychać muzyki , a jak zaznacze Winamp (Recommended) to normalnie zbiera muzykę z Winampa :D Proszę o pomoc jak moge to zmienić żeby zbierało muzykę z Virtual Dj. POMOCY!!! proszę o szybką odpowiedź za odpowieć napewno MEGA PLUSIK odemnie :D

Masz widocznie wyciszony stereo mix w komputerze ;)

Jeśli masz XP to kliknij na ikonę głośnika koło zegara, w opcje -> zaawansowane -> wybierz nagrywanie i tam powinno być mix stereo albo stereo mix no coś w tym stylu :P

Jeśli nie będziesz miał to sprawdź czy nie jest odznaczony - opcja Właściwości

Jeśli masz win 7 to również prawym na głośnik -> urządzenia do nagrywania i tu powinno być mix stereo (jeśli nie ma to kliknij na wolne pole i zaznacz pokaż wyłączone urządzenia, powinno pojawić się mix stereo, kliknij prawy i włącz) :) kliknij prawym na to i zaznacz "Ustaw jako urządzenie domyślne" i "Ustaw jako domyślne urządzenie komunikacyjne"

Jeśli nie będziesz mógł znaleźć a masz zintegrowaną kartę dźwiękową to prawdopodobnie nie ma możliwości ustawienia tego bo niektórzy producenci kart nie udostępniają tej opcji.

8)

• Upvote 2

Może trochę odświeżę temat, ja osobiście nie mogłem ustawić "Shoutcasta" na win7.

Polecam program do nadawania "Sam broadcaster", to rozwiąże twój problem!

Pozdrawiam:)