Skocz do zawartości
Gość BENNY96

Problem z mikro.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BENNY96

Witam serdecznie . Mam problem - mianowicie gdy chce nagrać coś z mikrofonem z VDJ (opcja Master + Mic) to przy mikrofonie na OFF powtarza sie bit . Oto link do odsłuchu :

http://www66.zippyshare.com/v/28000061/file.html

. Na OFF (od 20 sek nagrania) jest jeszcze gorzej a mikro nie slychać . Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi i w czym leży problem ?

siemka ja tez mam problem Pomocy :

Chciałbym podłączyć mikrofon do komputera tak aby (jeżeli jest taka możliwośc) słyszeć się poprzez np. Virtual Dj. Czy jest taka możliwość, czy można to zrobić za pomocą jednej karty dzwiękowej. Jeżeli tak to jak wlączyć mikrofon w Virtual Dj?

mam zwykły mikrofon z komputerowego czy musi byc profesjonalny zeby zrobic takie co ??

Z góry dziękuje i Pozdrawiam :D

Gość Tocardi Basse

Też miałem taki problem, wejdź w cofing następnie w >> sound Setup >> ustaw sobie takie wymagania ja Ty masz! czyli np. Inputs: none , Outputs: single output Sound card(s) i w Sound card wybierz swoja kartę. Oto screen

51694832436988819583.jpg

Edytowane przez Tocardi Basse

Witam serdecznie . Mam problem - mianowicie gdy chce nagrać coś z mikrofonem z VDJ (opcja Master + Mic) to przy mikrofonie na OFF powtarza sie bit . Oto link do odsłuchu :

http://www66.zippyshare.com/v/28000061/file.html

. Na OFF (od 20 sek nagrania) jest jeszcze gorzej a mikro nie slychać . Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi i w czym leży problem ?

Witaj kolego. Wydaje mi się, że w opcjach zaawansowanuych karty dźwiękowej musisz wyłączyć podbicie mikrofonu tzwn. booster. Pozdro