Skocz do zawartości
Gość maciorex19

RMX 20 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciorex19

Witam kupilem nowy mixer reloop rmx 20 i podlaczylem go tak jak w ktoryms z tematow na forum dokladnie chyba od "Matt Farell" i ustawilem w vdj opcje z mixerem. Po wrzuceniu muzyki i wcisnieciu play wrzystko trzeszczy glosniki i sluchawki. Karte Dzwiekowa mam Sound Blaster live 4 kanalowa. Czy mozecie mi doradzic co zrobic zeby wszystko dzialalo jak nalezy?

Gość maciorex19

Problem naprawiony przyczyna byl uszkodzony kabel czincz-czincz. Ja mam do was drugie pytanie. Gram w radiu internetowym i chce zaczac grac z mixera to czy musze w shotcascie klikac push to talk zebvy mowic przez mikro czy juz nie koniecznie i sciszac tylko muzyke faderem od glosnosci?

Problem naprawiony przyczyna byl uszkodzony kabel czincz-czincz. Ja mam do was drugie pytanie. Gram w radiu internetowym i chce zaczac grac z mixera to czy musze w shotcascie klikac push to talk zebvy mowic przez mikro czy juz nie koniecznie i sciszac tylko muzyke faderem od glosnosci?

Nie musisz...

W shoutcascie ustawiasz "Line In", Mikro wpinasz pod Mixer i cały dźwięk płynie z Mixera (wraz z Mikro). Na mixerze ściszasz też muze :]

Gość Dang3r

a wejscie rec podpinam pod mikrofonowe w kompie czy pod liniowe w kompie?

Ja podpinam pod liniowe, ale tak samo możesz pod mikrofonowe, tylko że będziesz musiał zmienić w ustawieniach...

Gość maciorex19

no panowie wszystko ladnie pieknie ale w audacity jak chce nagrywac muzyki z vdj z mixerem to program wgle nie rejestruje dzwieku w ustawieniach jest ustawione "kanaly - 2 (stereo)" "Urzadzenie SB Live! 24-bit" wejscie rec podlaczone pod line-in.