Skocz do zawartości
Gość Szklaneczka

Spotkanie Rp Kraków [27.03.2011]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szklaneczka

Hej Wszystkim :) idzie wiosna, robi się co raz cieplej :) trzeba jakoś Ładnie ją Przywitać :) Może jakieś spotkanko powtórkowe w Krakowie? :)

Zapraszam do wypowiedzenia sie na ten temat :) Pozdrawiam Miśki :*

27 Marca . Galeria Krakowska

Godz. 11-12 Obok Saturna . Poziom -1 przy wejsciu na perony :)

Edytowane przez Szklaneczka
  • Upvote 3

Gość Szklaneczka

Martinku Do Warszawy to nie dam rady jechać bo jedyny dzien dla mnie wolny to niestety niedziela... więc ja jedynie w ten dzien dam rade a wiekszość osób ma wolne ...

Nie ma co się spieszyć ... przydało by się jakoś to ogarnąć , jakąś miejscówkę gdzie moglibyśmy razem posiedzieć , pogadać , napić się a nie zeby po krk latać z flaszką , chociaż ostatnio bylo zajebiscie :) tyle ode mnie jak by ktos to porządnie przygotował moja obecność 100procentowa :)

Gość Szklaneczka

No to co 27 Marca?

Do tego czasu sie zbierze ekipe i wymyśli plan spotkania :) chociaż najlepszy jest spontan tak jak ostatnio :) Ale teraz bedzie miejmy nadzieje cieplej i bedzie więcej możliwosci :)

Nie ma co się spieszyć ... przydało by się jakoś to ogarnąć , jakąś miejscówkę gdzie moglibyśmy razem posiedzieć , pogadać , napić się a nie zeby po krk latać z flaszką

+1 ;) na razie to ino gadanie kto by przyjechał... ;) Co do organizacji to popieram, mógłby się ktoś tym zająć kto mieszka w Krk i okolicach i dobrze zna miasto, bo znowu by wyszło na Galerię krakowską po raz n-ty i chowanie flaszki pod stołem przy KFC lub łażenie w te i we wte by móc się spokojnie napić. Nie narzekam bo było zawaliście, ale chociaż raz ktoś mógłby o to zadbać :P a ja nie wiem czy bym się zjawiła bo mam zjazdy na studiach i lepiej chodzić w weekendy na wykłady, no i muszę odkładać kasę... Mam swoje Priorytety w życiu :D

Edytowane przez Sylwiu90

Ja nie wiem czy będę ostatnio tyle się podziało w moim życiu że muszę to ogarnąć i zacząć żyć od nowa + dochodzi do tego przygotowanie do matury ale jak będę wiedział konkretny termin to postaram się z Panczusiem przybyć pod warunkiem że będzie Krysia :D

Cyś :*:wub: Choć z całego serduszka bardzo bym chciała to niestety nie będzie mnie :(

Spadło na mnie mnóstwo obowiązków które uniemożliwiają mi zaplanowanie czegokolwiek ...

Jednak nic straconego ponieważ w maju będę na pewno w Katowicach na Toxi :D

Krzyś dla Ciebie to bym pewnie przyjechała :* ale masz maturę i to jest teraz najważniejsze :* Jak będzie po maturze, to będziemy mam nadzieję to świętować w licznym gronie Partywariatów :D:*

Kocham Was !