Skocz do zawartości
Gość piotrunia

Karta muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrunia

Witam kolegow potrzebuje waszych opini na temat kart muzycznych PCI!! ktura najleprza i w miare tania!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać że na szybko pisałeś:

ktura najleprza i w miare tania!!
:o

Jeżeli chodzi o karty muzyczne to mogę ci polecić Creative SoundBlastery są tanie w granicach 50 zł więc za duży wydatek to to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sound Blaster Audigy (nie wersja OEM ani żadna LE na okrojonej płytce) i Audigy 2. Z Sound Blasterów tych tańszych polecam właśnie te. Konstrukcja z 2002 roku, ale warto. Czysty, dynamiczny dźwięk, zero problemów z konfiguracją pod radio w żadnym programie. Ceny zaczynają się od 60 zł na allegro. Tylko nie kupuj tak jak wyżej napisałem okrojonej Audigy, która jest w ciągłej sprzedaży w sklepach - jest to masowa, pozbawiona ze wszystkiego karta na lichej płytce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potrzebne ci 7.1 ? ;)

80 zł: allegro.pl

lub za 30zł: allegro.pl

Też miałem kupić kartę pci ale pomyślałem że pod usb daje tą wygodę że pod każdego lapka mogę podpiąć :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam kolege Hypnotic czy chodzilo ci o taka karte http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280642919281&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT

takom moge kupic??

Dokładnie o taką mi chodziło ;) Co do linków od mk, karty są w porządku, lecz mimo wszystko polecam jednak Audigy bądź Audigy 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi