Skocz do zawartości
Aras

PROŚBY dotyczące ENERGY 2000 (Przytkowice)

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale możecie pisać wasze prośby tzn: jeśli potrzebujecie jakąś track listę czy też transmisję piszecie w tym poście, potrzebujecie pomocy piszecie w tym poście, potrzebujecie plakatu piszecie w tym poście... Również możecie tutaj pisać Wasze pytania postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej się to tylko będzie dało.

Gość panicz9

Mam małą prośbe, jeśli ktoś zna sie z właścicielem klubu to prosze zeby przekazał mu zeby na parkingu było tak jak dawniej ze na parking moze wchodzic tylko kierowca albo zeby ochrona zaczeła troche pilnowac samochody na parkingu. Jak wczoraj zobaczylem moje auto po wyjsciu z klubu to myslałem ze dostane kur...y ;/ ktos powyrywał mi klamki z auta :/ jezdze na energy juz kilka lat i pierwszy raz spotkałem sie z czymś takim, mam nadzieje ze ochrona zacznie pilnowac samochody na parkingu bo uwazam ten klub za fajny i nie mam zamiaru przestać tam jezdzic.

Edytowane przez panicz9

Gość konradoE2k

lepiej pisz bezposrednio do nich biuro@energy2000.pl bo tutaj raczej nikt Ci nie pomoże ;) cóż widocznie miałeś niefarta ale mimo wszystko mysle ze klub chcac uniknac takich niechlubnych wpadek choc tez i wszsytkiego sie uniknac nie da ;P zawsze mozna zlookac nagranie z kamer o ile byly w tym miejscu gdzie zaparkowales :)

Mam małą prośbe, jeśli ktoś zna sie z właścicielem klubu to prosze zeby przekazał mu zeby na parkingu było tak jak dawniej ze na parking moze wchodzic tylko kierowca albo zeby ochrona zaczeła troche pilnowac samochody na parkingu. Jak wczoraj zobaczylem moje auto po wyjsciu z klubu to myslałem ze dostane kur...y ;/ ktos powyrywał mi klamki z auta :/ jezdze na energy juz kilka lat i pierwszy raz spotkałem sie z czymś takim, mam nadzieje ze ochrona zacznie pilnowac samochody na parkingu bo uwazam ten klub za fajny i nie mam zamiaru przestać tam jezdzic.

Twoje spostrzeżenia zostały przekazane przeze mnie właścicielowi i od następnego weekendu parking powróci do działalności jak było wcześniej tj. po samochód wchodzi sam kierowca, pasażerowie czekają na podjeździe.

Dzięki za opinie oraz wyrażenie swojego zdania.

• Upvote 1

Po to jesteśmy aby pomóc w pewnych kwestiach, być pośrednikiem między klubowiczami a władzami klubu. Dlatego wszystkie spostrzeżenia najlepiej kierować do nas. Prywatnie PW GG MAIL zawsze jakoś pomożemy.

Gość DragonDj

Ja mam prośbe w sprawie tych małolatów żeby w piątki wpuszczali od 18 bo bardzo często widuję że za równo w piątki jak i soboty osoby niepełnoletnie są i to drażni okropnie.Ochroniarze nie sprawdzają dowodów od godziny otwarcia klubu i najczęściej w taki sposób osoby niepełnoletnie wcisną się do klubu...

W piątki niepełnoletni ok, ale w sobotę powinna być ostra selekcja (mnie raz Pan ochroniarz poprosił o okazanie dowodu i mi się to spodobało).

btw. co do piątku to szczerze, gdyby nie małolaty to by za dużo ludzi nie było :P

Gość Bartek3589

Ja chcalem sie spytac czy aby wejsc na sale trzeba miec skonczone 18 lat bo gdzies ostatnio slyszalem ze w piatki trzeba miec skonczone 16 ;)

Wiec jak to jest?

Gość Magdalenka2000

W piątki generalnie wszystkie małolaty wchodzą. W sobotę teoretycznie powinieneś mieć skończone 18 lat, żeby wejść do klubu..piszę teoretycznie, bo niestety niejednokrotnie wpuszczane są też wtedy osoby poniżej tego wieku ;/ ale i tak musisz liczyć się z tym że mogą sprawdzić Ci dowód - zwłaszcza jak bardzo młodo wyglądasz, więc jeśli nie masz 18-stki to uderzaj w pt i tyle.

Ostatnio w Sobotę byłem parę minut na dużej sali, a resztę na sali dance i coraz mniej mi się podobają właśnie klimaty Czestera...

Rozumiem, że gra pod publikę, ale...

Co to za sala DANCE na której puszcza kawałki z dużej sali i coraz więcej ich jest..

Dawniej to już od godziny 23 grał Disco Polo albo nuty różniące się właśnie od sali Głównej... A ostatnio bodajże chyba od 1 albo i później jak dobrze pamiętam..

Może to jest tylko moje zdanie, ale chciałem wyrazić to co myślę.. :)

Edytowane przez artur7000