Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

REZYDENCI KLUBU - opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aras

Aras

Party Fanatyk

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1357 postów
  • 8 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 1588523
  • Interesuje się:DJing, Muzyka, elektronika, informatyka,

Napisano 17 marzec 2011 - 13:54

Rezydenci dużej sali

Więc pierwszym rezydentem którego wymienimy jest DJ HUBERTUSE

DJ Hubertus, to tak naprawdę pochodzący z Bielska Białej, a obecnie mieszkający w Krakowie . Od 2000 roku jest rezydentem klubu Energy 2000 i jednym z kreatorów muzycznych wizerunku tego miejsca. Jest on współtwórcą i doskonale znanym "głosem" promocyjnych płyt "Energy mix". Wielokrotnie i z dużym powodzeniem startował na wszelkiego rodzaju turniejach i mistrzostwach Polski prezenterów dyskotek. Jak na razie jego największe osiągnięcie to miejsce na podium finałów mistrzostw Polski, gdzie zdobył tytuł II Vive Mistrza Polski 2004. Jako ryzydent Energy 2000 jest również częstym gościem w polskich klubach, gdzie miał przyjemność dzielić konsoletę z takimi gwiazdami jak: Steve Murano, DJ Bossi (Cosmic Gate), Bad Habbit Boys, Brooklyn Bounce, DJ's Team, DJ Novus (Groove Coverage), Marc van Linden, Olivier Klitzing (Reloop), Club Caviar, Pulsedriver, Mc Hugie Babe (Klubbheads), Benny Benassi, DJ Matys i wielu, wielu innych, w tym z prawie wszystkimi liczącymi się DJ'ami z naszego kraju. Wiosną 2005 Hubertus postawił swoje pierwsze kroki jako producent muzyki klubowej.

Kolejny Rezydent klubu Energy 2000 to DJ Thomas

Dołączona grafika
Dj Thomas, pod tym pseudonimem ukrywa się pochodzący z Bielska-Białej, a obecnie mieszkający w Andrychowie – Tomasz Leński. Rezydent, Menager i Lj. Dyskoteki „Energy 2000”. Współproducent promocyjnych płyt „Energy Mix” i człowiek odpowiedzialny za wizerunek medialny klubu. Dj Thomas zaczął swoją dj-ską karierę 15 lat temu, w 1990 roku po raz pierwszy stanął za konsoletą grając w klubach i dyskotekach południowej polski ( Wisła, Ustroń, Bielsko-Biała). Wraz z Dj Hubertusem wielokrotnie z dużym powodzeniem startował w turniejach i mistrzostwach prezenterów dyskotekowych, Obecnie większość czasu i całą swoją uwagę poświęca organizowaniu imprez i koncertów, które tworzą specyficzny klimat i niezapomnianą atmosferę klubu „Energy 2000”

Rezydent klubu Energy 2000 - DJ MAXIMO

Dj Maximo - Piotr Lach to pochodzący z Sieprawia. Już od najmłodszych lat wykazywał wielkie zainteresowanie muzyką z tym, że na początku był to syntezator, pianino i inne instrumenty. Dopiero później odkrył, że konsola to rzecz dla Niego stworzona.
Zaczęło się od szkolnych imprez, komersów itd. Tworzenie własnych livesetów i nagrywanie ich na płytach jak sie potem okazało było idealnym posunięciem.
Dzięki jednej z takich CD właściciel miejscowego klubu zainteresował się Maximo. Od tego momentu wszystko potoczyło się jak w bajce Piotrek zostaje rezydentem owego KILIMANDŻARO (klub na ok. 300 osób) i tam przez 1,5 roku rozkręca imprezy na szeroką skale.
Właśnie w KILIMANDŻARO pierwszy kontakt ze znanymi i cenionymi w Polsce Dj'ami - m.in - CASTEAM, DJ's TEAM, K-TRONIC, DJ HUBERTUSE, MISS ALEX, DJ BOLEK i wielu innych. Kolejny etap to co miesięczny cykl imprez pod nazwą "ZAKRĘCONY PIĄTEK" w krakowskim klubie "JAMA".
I tutaj pozdrowienia dla DJ'a KODIEGO oraz DJ'a BRANDONA - rezydentów tego klubu. Rozpoczynają się również pierwsze wyjazdowe imprezy - GALAKTYKA - Laski, IMPERIUM - Bratkowice, MAGDALENKA - Bochnia, GALAKTYKA - Kielce, APOGEUM - Trzyciąż.
Gdzie tylko staje za konsolą spotyka sie z ogromną sympatią ludzi a dzięki temu, że swój repertuar potrafi dobrać do potrzeb klubowiczów pustego parkietu nie sposób zobaczyć...

Rezydent sali dance DJ CZESTER

Dj Czester to na co dzień Wojtek Czesak, pochodzący z niewielkiej miejscowości Łętowe ( koło Mszany Dolnej ). Ten 26-letni dee jay za sterami profesjonalnej konsolety stanął po raz pierwszy w 2000 roku ( wcześniej próbował swoich sił przy boku starszych kolegów dj i jako prezenter w szkolnym radiowęźle ). Jak do tej pory największym jego osiągnięciem jest stan obecny – czyli rezydentura w klubie energy 2000. po krótkim 6-letnim stażu dj-skim spełniło się jego ciche marzenie – stanął za konsoletą e2k. zanim osiągnął swój cel, zaliczył kilkanaście klubów Polski południowej i jako rezydent wielu z nich wprawił się w trudnej sztuce odpowiedniego doboru materiału muzycznego i przede wszystkim w nawiązaniu kontaktu z publicznością, co dla Dj. Czestera stanowi swoisty priorytet. Te kilka lat aktywnie spędzonych za konsoleta pozwoliły mu również na doszlifowanie technik miksowania. Ma dwie pasje: motocross i granie, każdy wolny czas stara się poświęcić jednej z nich. W życiu prywatnym osoba aktywna i kontaktowa, jeśli coś robi to robi to na maxa, dając z siebie wszystko. Ma ambicje, co w zawodzie dj-ja stanowi wielka zaletę.

Rezydent sali VIP DJ ARAS najmłodszy nabytek klubu

DJ Aras -- To tak naprawdę Arkadiusz Jodłowski 24 letni „Dj młodego pokolenia” mieszkający w Skawinie oddalonej 20 km od Krakowa. Początki zawsze są trudne zaczynał pogrywając imprezy okolicznościowe, początkowo było to robione bez pasji, zawzięcia i bez większych planów przyszłościowych. Swoją prawdziwą przygodę rozpoczął w 2003 roku, gdy po raz pierwszy stanął za konsoletą i odniósł sukces oraz przychylność publiczności. I oto wtedy zaczęło się "miksowanie na maksa”. Wraz z imprezami na których grywał w wolnym czasie występował w radiach internetowych gdzie zdobył obeznanie sprzętowe i szlifował swoje umiejętności. Przez tak długi okres zwiedził oraz zagrał mnóstwo imprez w Polsce południowej gdzie publiczność wychodząc z klubu posiadała 100% satysfakcję wyborowej imprezy. W jego setach można dostrzec wiele pozytywnej energii, którą obdarza bawiących się klubowiczów oraz niezapomniane show jakie za każdym razem wykonuje. Ludzie bawiący się przy rytmach jakie zapodaje nie schodzą z parkietu do samego rana. Jego marzeniem było zagranie klubie Energy2000 lecz teraz może pochwalić się rezydenturą w najnowocześniejszym centrum rozrywki w Polsce. Impreza z Arasem to czysta przyjemność

Ps. Tutaj wyrażajcie swoje opinie tylko na temat rezydentów klubu Energy 2000
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 SmallRP

SmallRP

Party Fan

• Przyjaciel
  • 326 postów
  • 15 podziękowań
    • Czas Online: 16m 17s

Napisano 17 marzec 2011 - 15:03

Hm. Najbardziej lubie jak gra Hubertus z Maxem F : D

No a ulubionym oczywiscie Aras xD .. trzeba sie jakos podlizac xD
  • 0

#3 Guest_DJ Fresh_*

Guest_DJ Fresh_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 17 marzec 2011 - 15:32

Ja stawiam na pierwszy miejscu Hubertuse, ma fenomenalny głos a z Max'em F. potrafią czynić cuda.
Niestety na salę VIP nie miałem okazji zawitać, dlatego też nie oceniam Aras'a (jednak już niedługo się tam pojawię).

#4 paver

paver

Jestem Stary

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 357 postów
  • 4 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 20908307
  • Interesuje się:Dj'ka
  • Muzyka:Wszystko

Napisano 17 marzec 2011 - 16:34

Ja tam lubię ich wszystkich :P
  • 0

Dołączona grafika

Pozdrawiam Paver
Dołączona grafika

#5 Guest_VoyDee_*

Guest_VoyDee_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 27 marzec 2011 - 20:52

Maximo ! najlepszy ! ; P i Bolek jak grywał to gniótł ! ;P Polecam Maximo i Huberta ! :P

#6 Guest_Dj Neoo_*

Guest_Dj Neoo_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 29 marzec 2011 - 14:10

Jak Dla Mnie Maximo & Hubertus CISNA NAJLEPIEJ xD :impreza: E2K

#7 Guest_Czaarna90_*

Guest_Czaarna90_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 30 marzec 2011 - 14:58

Dla mnie Wszyscyy są megaaa ! :D

#8 Guest_RaFaeLLoo_*

Guest_RaFaeLLoo_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 30 marzec 2011 - 19:12

Wszyscy Miazdza xD

#9 GiluXD

GiluXD

Party Sluchacz

• Klubowicz
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 12927683
  • Interesuje się:Muzyka , dj-ka ,motoryzajca :D
  • Muzyka:RaDiO PaRtY :D

Napisano 04 kwiecień 2011 - 19:48

DJ HUBERTUSE & DJ Thomas

Zamiataja Najlepiej ^^

DJ ARAS ty tez się elegancko sprawujesz :D Kiedys jak na głównym audycje leciały z sali vip To miazga ^^ tak3 maj :P
  • 0

Szati: (dziś, 17:12) Nos mnie swędzi Dołączona grafika
Szati: (dziś, 17:13) chyba Gilka mam Dołączona grafika
GiluXD: (dziś, 17:13) hahah

Dołączona grafika

#10 GiluXD

GiluXD

Party Sluchacz

• Klubowicz
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • 0 podziękowań
    • :
  • Gadu Gadu: 12927683
  • Interesuje się:Muzyka , dj-ka ,motoryzajca :D
  • Muzyka:RaDiO PaRtY :D

Napisano 04 kwiecień 2011 - 19:59

DJ HUBERTUSE & DJ Thomas

Zamiataja Najlepiej ^^

DJ ARAS ty tez się elegancko sprawujesz :D Kiedys jak na głównym audycje leciały z sali vip To miazga ^^ tak3 maj :P
  • 0

Szati: (dziś, 17:12) Nos mnie swędzi Dołączona grafika
Szati: (dziś, 17:13) chyba Gilka mam Dołączona grafika
GiluXD: (dziś, 17:13) hahah

Dołączona grafika

#11 Guest_emenemsik_*

Guest_emenemsik_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 05 kwiecień 2011 - 09:06

bez watpienia HUBERTUS :)

#12 Selliniowa

Selliniowa

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • 2 podziękowań
    • Czas Online: 30m

Napisano 09 kwiecień 2011 - 14:35

Maximo najlepszy <3

Moim zdaniem ; )
  • 0

#13 Pjanoo

Pjanoo

♥ Tech House ♥

• Klubowicz
  • 237 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 12 kwiecień 2011 - 13:01

Maximo według mnie jeśli chodzi o sale główną- jest najlepszy z tamtejszego DJs Team'u ;)
  • 0

#14 Virusek

Virusek

PWS KLIKA

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 264 postów
  • 5 podziękowań
    • Czas Online: 6h 2m 8s
  • Gadu Gadu: 5188112
  • Interesuje się:Muzyką !
  • Muzyka:Hands Up

Napisano 12 kwiecień 2011 - 16:50

A więc miałem okazję bawić się przy muzyce DJ'a Maximo i powiem szczerze że bardzo mi się podobało :). No i miałem okazji słuchać Arasa na falach radio party z emisji z Energy 2K i też jestem pod wrażeniem jego umiejętności więc uważam że oni są najlepsi ^^
  • 0
Jak pomogłem to daj Dołączona grafika

1/2 Wasted Brotherz

#15 Guest_pWneD_*

Guest_pWneD_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 01 maj 2011 - 19:43

Ja uwielbiam kawałki Dj Bolka i Hubertusa dla mnie są najlepszymi DJ :)

#16 Guest_misiu_102_*

Guest_misiu_102_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 13 maj 2011 - 13:05

Hubertuse, Maximo i Thomas - dla mnie kosa ;d

#17 Guest_Amelia20_*

Guest_Amelia20_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 13 maj 2011 - 13:35

Dla mnie Wszyscy są exstra ;d

#18 Guest_9ANIA9_*

Guest_9ANIA9_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 29 maj 2011 - 20:00

Hubertuse,Maximo,Thomas,Aras. Czad!!! Aż chce się wracać. Przy kawałkach Czestera nie miałam okazji się bawić wiec się nie wypowiadam :P Pozdrawiam ;)

#19 Guest_napierki_*

Guest_napierki_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:07

hubertus

#20 Guest_Bartek3589_*

Guest_Bartek3589_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 14 czerwiec 2011 - 18:37

jak dla mnie najlepszy jest DJ HUBERTUSE ;)

#21 Guest_ŁUKASZEK9569_*

Guest_ŁUKASZEK9569_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:52

zajebiscie :D:D

#22 Guest_ŁUKASZEK9569_*

Guest_ŁUKASZEK9569_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:53

hubertus + tomas :D:D !

#23 Guest_ŁUKASZEK9569_*

Guest_ŁUKASZEK9569_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 17 czerwiec 2011 - 17:54

oczywiscie najlepsi mam na mysli :D

#24 Guest_pookey666_*

Guest_pookey666_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 20 październik 2011 - 11:18

A gdzie jest Bolek ?? Duet Bolek vs Maximo był najlepszy. Najlepiej się ich słuchało! Dołączona grafika

#25 Guest_Ostros1993_*

Guest_Ostros1993_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 20 październik 2011 - 23:28

Witam ! Moim Skromnym ( a może i nie xD) zdaniem Dj Hubertuse & Max Farenthide mają u Mnie Poparcie . Ale dla prawdziwego Fana muzyki Club ,Trance itd. Każdy Dj posiada własną pozytywną Cechę którą z powodzeniem wykorzystują za konsoletą .

#26 Christopher Gross

Christopher Gross

Party Fan

• Klubowicz
  • 225 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 6m 19s

Napisano 29 styczeń 2012 - 17:25

Raczej Hubertus i Max, ale lubię też Maxima ;)
  • 0

Najlepsze lista miejsc counter strike

SERWERY CS

#27 Diron

Diron

Radiowy Rzeźnik

• Prezenter
  • 573 postów
  • 118 podziękowań
    • Czas Online: 75d 16h 53m

Napisano 03 czerwiec 2012 - 13:59

wszyscy za zaje :D
  • 0
www.facebook.com/Dironfp

#28 Guest_Sympatycznie_*

Guest_Sympatycznie_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 03 czerwiec 2012 - 16:23

ktoś Playliste ma może z wczoraj sala główna ?

#29 Guest_Naniii_*

Guest_Naniii_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 11 lipiec 2012 - 12:57

Maxsimo jest git Dj ;]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  gorop : (dziś, 20:02) Został dodany nowy post w temacie [Pozostałe] Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?
@  gorop : (dziś, 19:52)

Pomozcie jak mozecie z gory dzieki:))

@  gorop : (dziś, 19:52)

Energy2000 - SALVATORE GANACCI Bounce Inc. 17.08.2018 Jak by byla mozliwosc i ktos by znalazl albo znal tytul nutki z 3:34:44 to bardzo bym prosil o tytul

@  Radioparty.pl : (dziś, 19:03) Na kanale house gra Trey - audycje #SICKMUSIC Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (dziś, 19:02) Na głównym gra Diron - audycje Live Mix Posłuchaj
@  SlepyJabol : (dziś, 17:56) Został dodany nowy post w temacie [Pozostałe] Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?
@  SlepyJabol : (dziś, 17:53)

Jak nazywa się tak piosenka co leci często z niemieckim wokalem szukam i szukam ?:(

@  Radioparty.pl : (dziś, 14:03) Na kanale house gra KEY - audycje University oF House Posłuchaj
@  Vinylside : (dziś, 00:04)

3maj się :*

@  Charles : (dziś, 00:03)

:piwo:

@  Charles : (dziś, 00:03)

tak czy inaczej do następnego :D

@  Vinylside : (dziś, 00:03)

okey, zapraszam :v:

@  Charles : (dziś, 00:02)

jak się uda to wpadnę :D

@  Vinylside : (dziś, 00:02)

Muzyczny Wehikuł Czasu :D

@  Vinylside : (dziś, 00:02)

17.11 o 20:00 :D

@  Radioparty.pl : (dziś, 00:02) Na głównym gra Vinylside - audycje We Love Hardstyle Posłuchaj
@  Charles : (dziś, 00:01)

kiedy teraz grasz?

@  Vinylside : (dziś, 00:01)

Ja też bardzo Ci dziękuję !

dobrze jest powspominać :D

ee tam mi się podobało :D