Skocz do zawartości
pavudj

Karta Muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy, a mianowice musze kupic karte glownie do grania w radiu (8 kanałowa) bo zintegrowana nie wydala - mikrofon zbyt cicho(shure c607) oraz jak cos robie na konsoli to jest takie charakterystyczne burczenie . Prosze o jakies propozycje kart najlepiej creative cena tak do 150 zl z góry dzieki pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuje pomocy, a mianowice musze kupic karte glownie do grania w radiu (8 kanałowa) bo zintegrowana nie wydala - mikrofon zbyt cicho(shure c607) oraz jak cos robie na konsoli to jest takie charakterystyczne burczenie . Prosze o jakies propozycje kart najlepiej creative cena tak do 150 zl z góry dzieki pozdrawiam ;]

KLIK - myślę, że taka w zupełności Ci wystarczy.. jest w przystępnej cenie i dobra jakościowo :) pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spotkalem sie z opiniami ze X-Fi jest gorszy do radia od audigy takze czekam na dalsze wypowiedzi

Edytowane przez pawu93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Audigy 1, Audigy 2 na starej dobrej konstrukcji - nie kupuj tej okrojonej masówki Audigy, która jest w ciągłej sprzedaży sklepowej. Polecam jedynkę: http://allegro.pl/sound-blaster-audigy-eax-advanced-hd-sb0090-fvat-i1540687903.html albo dwójkę: http://allegro.pl/karta-muzyczna-sound-blaster-audigy2-sb0350-i1551478684.html

Miałem dwójkę dość długo i nigdy się nie zawiodłem, mikrofon ustawisz sobie bez problemu jak i podłączysz oraz skonfigurujesz każdy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko kurcze na allegro sa same uzywane takie karty

Oczywiście, że używane - już ich od dawna nie produkują. Mimo tego polecam właśnie te karty niż nówkę która nie dorasta im do pięt ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.