Skocz do zawartości
Gość Adam Solar

[16.04.11r.] Tranceformation 003

Tranceformation 003 [16.04.11r.]  

3 użytkowników zagłosowało

1. 1. Twoja ocena seta:

• Fatalny.
      0
    • Słaby.
      0
    • Średni.
    • Dobry.
      0
    • Bardzo dobry.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam Solar

Kolejny tydzień przynosi nam m.in. nowy singiel The Thrillseekers, piękny utwór Impulsive Drive zremiksowany przez Bjorna Akessona, czy choćby odświeżony przez Jorna van Deynhovena hit "You Belong To Me"! To wszystko znajdziesz na mojej najnowszej kompilacji - Tranceformation 003! Następna składanka już 23.04.11r.!

Tracklist:

1. Deadmau5 - HR 8938 Cephei (Original Mix)

2. Andy Duguid feat. Leah - Miracle Moments (Original Mix)

3. Ronski Speed pres. Sun Decade feat. Emma Lock - U Got Me (Vocal Mix)

4. Honey - No One (Taito Remix)

5. Juventa - Dionysia (Skytech Remix) [LAST WEEK]

6. John O' Callaghan feat. Betsie Larkin - Save This Moment (Gareth Emery Remix)

7. Bobina feat. Betsie Larkin - You Belong To Me (Jorn Van Deynhoven Remix)

8. Impulsive Drive - Blue Skies (Bjorn Akesson Remix)

9. The Thrillseekers - Song For Sendai (Original Mix) [FAVORITE TUNE]

10.Airbase - Medusa [CLASSIC TRANCE]

http://www23.zippyshare.com/v/94122068/file.html

WAGA: 91.74 MB

CZAS: 65.14 min

Edytowane przez Adam Solar

Jak widze takie posty jak wyzej to nie wiem czy sie smiac czy zaczac plakac...ludzie juz NIC nie potrafia sensownego napisac, tylko nabijac posty... Opinie jak z glownego..porazka..

Anyway..co do seta panie Adamie (o ile tak ma pan na imie :D) Tracklista wyglada calkiem fajnie ale jest jedno tak DUPNE ALE ze przykrywa wszystkie genialne tracki jak Miracle Moments, Song for Sendai, You Belong to Me czy Blue Skies o Meduzie nie wposminajac bo to jeden z lepszych klasykow od Airbase..co tu do KU*WY NEDZY ROBI taito.... Mam nadzieje ze w kolejnych Episodach nie bedziesz popelnial takich lip ...

Co do samego seta technicznie fajnie muzycznie dobrze wszytko psuje .. taito... Song for Sendai jeden z najbardziej rozchwytywanych kawalkow aktualnie ^ takze za niego wielki plus no i jeszcze iwekszy plus za Meduze :). Dluzej sie nie ma sensu rozpisywac.

Technicznie dobre 8 ^^

Muzycznie mialbys 10/10 ale przez Taito masz 5/10... przykro mi :P

ps. cos co stricte nazywasz Tranceformation jest fajne... ale na moje nie mozesz wkladac w takie sety kawalkow taito ani innego gowna :)

Edytowane przez MatthĂŤw

Gość Adam Solar

Dzięki MatthĂŤw za wyczerpujący komentarz! Co do tego remixu Taito, to sam zauważyłem po przesłuchaniu tego seta kilka dni temu, że faktycznie nie pasuje do tego mixu! Postaram się w przyszłości nie popełniać takich błędów! Jeszcze raz wielkie dzięki za wskazówki i przydatne informacje! Pozdro!

Adam Solar

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...