Skocz do zawartości
Gość DJ_Pelcu

Mam do was wielką prosbe !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DJ_Pelcu

Tak więc moj kumpel ma sprzet muzyczny i wyjechal do przemysla na 2 miechy !

A ja zostalem prezenterem w radiu mojhego kumpla sciaglem sobie virtual DJ home free 7.0 umiem obslugiwac ale

a) nie umiem sie polaczyc z radiem

b)jak zrobic aby mnie bylo sdlychac na audycji ?

prosze was o powiedzenie co zorbic aby moje audycje w vdj byly dobre oczywiscie mue i przejscia sa dopracowane :)

Gość DJ_Pelcu

A co zrobic aby mnie bylo slychac na audycji przez mikrofon?

P.S plusiki leca za tego VDJ a walsnie gram w winampie skladanek ;p ale sie juz przezucam na VDJ

I jeszcze co do tego mikrofoniku jak by ktos ogolem napisal bd wdzieczny bardzo moj gadulec 32603670

Edytowane przez DJ_Pelcu

Gość DJ_Pelcu

Wydaję mi sie ze będe dzialal na metodzie winampa push to talk tylko niewiem jak ustawic aby mnie bylo slychac jak bd gral w vdj przez winampa Oo jak byscie mi po kolei napisaliu poradnik dla zielonych ;p

Jak zamierzasz grać przez Shoutcasta to za pomocą stereo mixu :)

Najlepiej grać z jakiejś lepszej karty dźwiękowej niż z integry...

Powiedz dokładnie jaki masz os i kartę dźwiękową.

Edytowane przez Gość

Gość DJ_Pelcu

mam stereo mix wlaczony nadaje na audycji wciskam push to talk ale kolega mowi ze mnie nie slychac maly scree z tego ;/ bo juz niewiem co sie dzieje...

mam vdj 7.0 pro zrobilem sccreen gdzie jest pokazane input i w tle VDJ gdzie gram na audycji prosze powiedziec czy dobrze mam tam w tym input posutawiane cos zle jest ze mnie nie slychac ?

Mikrofon mi dzaila bo patrzylem w skypie i steamie podloczony jest i wszystko powinno byc good a nie jest :/ prosze o odpowiedz !

screen :

http://pokazywarka.pl/3fe7dt/