Skocz do zawartości
djpumba

[11.06.11]IX OFICJALNY ZLOT Słuchaczy i Prezenterów RADIOPARTY w Klubie 139 Śmigno k/Tarnowa IFORMACJE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przybędę z drobną ekipą :P Także do zobaczyska wszystkim!

P.S. Po raz kolejny Line Up nie jest ustawiony pod osoby które są "Ikonami" naszego radia. Nie mówię tu o sobie bo mi tam na tym nie zależy ale moim zdaniem trochę nie ten skład :)

Mówię tu od razu iż nie miałem żadnego wpływu na mój wybór, nikogo się nie prosiłem. Zapytano mnie czy mam chęć - odpowiedziałem że tak bo i tak bym pojechał na zlot.

Powiem szczerze że jakoś nie widzi mi się klimat 138bpm i mikrofon w 139, ikony radia były ustawione w energy2000. 139 to inna muzyka niż k.główny i musisz się z tym pogodzić.

Nie odbiegajmy od tematu, nawiasem.

• Upvote 2

Gość ZNMatrix

Ja i bym może też się wybrał ponieważ ja okolice Tarnowa lecz mam 17 lat :D

A co do lat to mam pytanie ^^

Nowy regulamin klubu

Regulamin klubu 139

* osoby, które ukończyły 17 rok życia i posiadają dokument stwierdzający ich tożsamość (legitymacje szkolną, dowód osobisty, dowód tymczasowy, paszport lub prawo jazdy), z wyjątkiem specjalnych imprez oznaczonych hologramem 18;

* osoby posiadające zaproszenie wystawione przez klub z zachowaniem dopuszczalnego wieku i ustalone przez klub (w tym przypadku minimum to ukończenie 17 lat);

A więc może i wpuszczą nas? heh to takie małe pocieszenie :D

Gość konradoE2k

kondzio Ty chyba na imprezy nie chodzisz, same się znajdą zobaczysz :P

no ja wiem ze sie znajda chodzi mi ze tu sie zadna(prawie) nie zglasza xD ino sie kamufluja ;d

Edytowane przez konradoE2k

no ja wiem ze sie znajda chodzi mi ze tu sie zadna(prawie) nie zglasza xD ino sie kamufluja ;d

Nie panikuj:P dopiero koniec kwietnia to raz , a dwa która będzie chciała to przyjedzie .

Nie zapominaj że większość Kobietek z RP mieszka bardziej na Śląsku , Wawa i rejony Gdańska , czyli kawałek nie każda będzie mogła przyjechać :)

Nie martw się jakąś Ci się znajdzie :P uspokój hormony xD

Gość Abu Aka Damianek

Wang, Axis, Stawiar, Bit Holder - Ci najlepsi z k House, zróbcie tam miazgę ! Tylko coś licho na Sali Dance, jedna osoba tylko. ;/ A mam takie pytanie, będą nagrania setów z tego oto Zlotu ??

Pozdrawiam Abu Here.

Gość M.a.d.woman

Na pewno będzie ;)

Zawsze jest transmisja kiedy jest takowa możliwość ;-) A że dwie sale... DAMY RADĘ :D Jak nie transmisja to sety będą przypuszczam :-)

A jak nie to musicie przyjechać i macie problem z glowy O! :D

• Upvote 1
  • Downvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...