Skocz do zawartości
Danes

[23.04.2011] MatthĂŤw & Daniel Amelai @ Pure Trance EP. 005

Rekomendowane odpowiedzi

MatthĂŤw & Daniel Amelai @ Pure Trance EP. 005

2011-04-22

Gatunek: Vocal Trance

Długość: 00:59:32

Jakość: VBR MP3

Waga: 87.9 MB

Tracklist

MatthĂŤw:

01. Nadia Ali - Rapture (Tristan Garner Elevation Remix)

02. Faithless - Not Going Home (Eric Prydz Remix)

03. Arnej feat Sally Saifi - Free Of You (Arnej Club Mix)

04. Origene - Sanctuary (Arnej Club Mix)

05. Above & Beyond feat Ashley Tomberlin - Can't Sleep (Super8 & Tab Remix)

06. ID - ID

Daniel Amelai:

01. Gareth Emery ft. Lucy Saunders - Sanctuary (Giuseppe Ottaviani Remix)

02. George Acosta feat Kate Walsh - Nite Time (Original Mix)

03. Filo & Peri - This Night (Max Graham Remix)

04. Mark Sherry feat. Sharone - I Will Find You (Indecent Noise Remix)

Download: http://www63.zippyshare.com/v/26146563/file.html

PS. Ahaa.. Danes = Daniel Amelai :serce:

• Upvote 6

Mimo iż to jest Vocal Trance to Danes podesłał mi linka żebym sobie odsłuchał :*

Od razu pisze że moja opinia nie będzie dużo warta z tego względu że ja się nie znam na tym gatunku. Dowodem tego jest że już po pierwszym przejściu że tak powiem... nie zauważyłem go xD Poważnie słucham i tak jakby nie odróżniłem dwóch nut :( Jeśli chodzi o dział muzyczny to tutaj też dużo nie mogę powiedzieć bo się nie znam, i mogę jedynie powiedzieć że te nuty są całkiem przyjemne dla ucha tylko że dla mnie ten bass jest słaby i wolne one są dlatego trochę mnie to aż tak nie ruszyło, ale tak jak pisałem wcześniej to nie moja działka także moich słów nie bierzcie aż tak na serio ;)

PS. 4 nuty w 30 minut? ;o WTF? to już dłuższych nie było xD

• Upvote 1

Danes i Trance wow.gif nie no muszę to przesłuchać tym bardziej że po tl zapowiada się nawet ciekawie ^^ wrócę z editem.

Edit

Nie spodziewałem się że Danes zagrałby Trance bo tylko Core'y i Dark'i mi się z nim kojarzą xD

Ogólnie całość mi się podobała ale jednak muzycznie bardziej podeszła mi jednak część Danesa :)

Bardziej "latająca" :buja_w_oblokach: i wszystkie nuty znałem :P

Chociaż Pitek za Free of You i Right Back masz półtora plusa xD bo Right Back tylko w orginale u mnie :P

A technicznie nie będę nic pisał bo sami wiecie ;) chociaż według mnie to u Danesa trochę za późno były przejścia ale no ja się nie znam :D

PS. Razor nuty po 8/9 a nawet 10 min to normalka w Trance :P

Danes i Trance wow.gif

Danes + Trance = Daniel Amelai :rolleyes:

Nie spodziewałem się że Danes zagrałby Trance bo tylko Core'y i Dark'i mi się z nim kojarzą xD

Ee.. Fakt faktem Trance i Progressive Trance mnie nudzą trochę, ale Vocale? <3 Vocale zawsze lubiłem <3 I Uplifting tez ujdzie :D

Ogólnie całość mi się podobała ale jednak muzycznie bardziej podeszła mi jednak część Danesa :)

Bardziej "latająca" :buja_w_oblokach: i wszystkie nuty znałem :P

Baaad Matthew ;<

Matthew też dobrze zagrał :) I podpierniczył mi wał, Can't Sleep ja chciałem zagrać ;< Wrrrr..

Bardzo fajna kompilacja Matthew i Daniel Amelai aka Danes :) Pitek powinnienes czesciej angazowac inne osoby do swoich setow bo naprawde fajnie ty wychodzi :)

Na temat seta nie bede duzo gadał bo były saaame Vocale <3 :wub: ktore poprostu loffciam <3 Bardziej w moj gust wpadły traczki od Matthewa ale Danes grubo zaczołes :) Wiecej takich Vocalowych setow bym chciał w waszym wykonaniu :)

Vocal trance i mam kisielek :wub: uwielbiam <33

ładne dziecko razem stworzyliście chłopcy :D

cudne nuty :oczy: świetnie dobrane i zgrane :oczy:

Mleko grający vocal trance- sama przyjemność ze słuchania !

Sanctuaryyyy :wub:

I will find you :serce:

Mam nadzieję, że nie jest to wasze ostatnie wspólne dzieło!

:dziekuje:

w podróży ze słuchawkami wpajałam wasze transowe wyczyny i powiem Wam nieźle mnie ukoiły po niedzielno/poniedziałkowych wyczynach w clubie! :)

taki magiczny treans w wykonaniu Matthew'a no i Daniel'a Amelai :serduszka: bombastycznie, ihaa :D \o/

mryyyy :oczy:

btw. 4 nuty :serduszka: ale jakie wokalistyczne ... agy uwielbiam! This Night <3 :serce::D

@eidt u Matthew'a również piękne wokale :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...