Skocz do zawartości
Lucato

[23.04.2011] Lucato & Malwa - Hard Oral Penetration!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Lucato & Malwa - Hard Oral Penetration

Size: 58,3MB

Time: 62:11 Min

Quality: 128kbps

Genre: Hardstyle

Playlist:

MALWA PART

1. Project One - The Story Unfolds (Live edit)

2. Wildstylez & Headhunterz - Blame it on the Editz

3. Max Enforcer & Waverider - Dilemma

4. Hardstyle Masterz - Risk

5. Ran-D & Adaro vs Skrillex - In for the Dubstep Kill (P-Stylez Mashup)

6. Nitro Man - Techno Prime (Psyko Punkz Rmx)

7. Dynamics - Embrace The Darkness

LUCATO PART

8.Tatanka & Zatox - Gangsta (Lucato Cut Edit)

9.Coone - Fearless (Original Mix)

10.Wildstylez - Delay Distortion

11.Luna & Alphaverb - No Turning Back (Instrumental Mix)

12.TNT - Pulsation

13.Josh and Wesz - G-Force

14.Psyko Punkz - Overclipping

http://www60.zippyshare.com/v/34242811/file.html

Kilka słów od autorów.

Malwa

Ale co się stało?

Lucato

Jest sobota? Jest impreza !!! Oj tak , wiem wiem Dżisas umarł ... tridum jest! Smućmy się i pogrążmy w żałobie ...

Nikt nie nakazuje wam tego słuchać :D (hmm... czy aby na pewno?)

Podczas nagrywania niestety wkradł mi się nie wiem sam jak kawałek Na dobre i na złe :o ... ! Kto napisze w jakiej minucie i jakiej sekundzie na gg ma plusa xD

W końcu jest wspólne dziecko córki z ojcem czyli Kaziroctwo Project <3

Miłego odsłuchu bjaaaaaaaaaacz!

PS:A niech no ktoś powie mi tylko , że słabe nuty Malwa wybrała ... to za suty pouwieszam xD

Ran-D & Adaro vs Skrillex - In for the Dubstep Kill (P-Stylez Mashup) :wub:

• Upvote 4

Gdzie mi tu dzieci po kątach będą robić wow.gif Lucek ja wszystko powiem Ani :o

No a tak coś do seta to część Malwiny słuchałem już przedpremierowo :P

I muzycznie mi się bardzo podobało In for the kill <3

No a technicznie to wyszło kilka koników ale można Cię usprawiedliwić tym że zaczęłaś niedawno zabawę na traktorze ;)

Co do Lucka to muzycznie też mi się bardzo podobało a to Na dobre i na złe zaraz znajdę xD

Technicznie sam wiesz no i oczywiście miałeś łatwiej z techniką sam wiesz dlaczego :P (ale przecież ja się nie znam :P )

No i chyba tyle co do waszego dzieła 8)

• Upvote 2

Trzeba przyznać, że Lucato dobrze nazwał seta, prawdziwa penetracja :) muzycznie po prostu cudo In for the kill :serduszka:

Ze strony technicznej w części Malwi było słychać kilka koni przy przejściach ale wydaje mi się, że jeszcze kilka setów i się ich pozbędziesz :)

W części Lucato nie usłyszałem żadnych koni może dlatego że dłużej grasz a ja się aż tak nie znam :) , a Na dobre i na złe chyba znalazłem :D

Czekam na następne sety :)

Edytowane przez Charlie91
  • Upvote 3

PS:A niech no ktoś powie mi tylko , że słabe nuty Malwa wybrała ... to za suty pouwieszam xD

mrrrr jaki fetysz :oczy:xD chciałbym skłamać, ale nie mam sumienia bo utwory Malwy były zajebiaszcze, Lucato troszkę gorzej, ale nadal na wysokim poziomie (już leci bulwers na gg) xD Jeżeli chodzi o technikę no to tu nie mam dobrych wieści i muszę to powiedzieć, bo jeżeli wszyscy ci będą mówić że dobrze było to się nie nauczysz grać (mam nadzieje Malwa że mnie rozumiesz) przejście:

1. Niby krótkie, bo wygląda jakby trwało 10 sekund, ale wiem że 2 nuty zgrywały się wspólnie ze 20 sekund tylko powoli przesuwałaś suwak na środek dlatego tak wyszło. Można przejście zaliczyć.

2. Tutaj nie wiem co zrobiłaś, bo nie dość że są koniki to jeszcze we frazy nie trafiłaś i bardzo nie przyjemnie to wyszło.

3. Tutaj się już trochę wybroniłaś, bo na początku wchodząca nuta jest cicho, ale później jest ten mocny kick który zagłusza pierwsza nutę i dlatego nie słychać że tam się nuty nie nachodzą dobrze, ale dla mnie przejście ujdzię chociaż będą tacy którzy powiedzą że było źle.

4. Lekkie patatje były, ale prawdopodobnie frazy się nie zgadzały lecz tego nie mogę stwierdzić, bo chyba kończący utwór żeś za wcześnie wyciszyła

5. Tu w ogóle nie wiem co zrobiłaś, bo z tego co słyszę powoli ściszałaś kończący się utwór, a w ogóle nie wystartowałaś z Techno Prime dziwnie to wyszło, ale tutaj pewnie jakieś zagapienie było albo jakieś inne zdarzenie.

6. Przejście prawdopodobnie byłoby najlepsze gdybyś tutaj jeszcze dłużej trochę przytrzymała kończący się utwór bo koników nie było, frazy się zgadzały tylko za wcześnie wyciszałaś

Mam nadzieje że tymi punktami ci jakoś pomogłem, to nie mają być pretensje ani wytykanie błędów (nie chce żebyś tak to odebrała) tylko chce ci szczerze powiedzieć co o tym myślę ;)

Jeśli chodzi o part Lucato to tak jak wcześniej pisałem trzymasz poziom muzyczny, a pod względem technicznym było wszystko w porządku oprócz tylko w jednym miejscu czyli miedzy 11 a 12 nutą za długo trzymałeś kończącą się nutę, ale ty o tym wiesz i pisze ci tak dla przypomnienia xD

• Upvote 5

Dziekuje Razor

O to chodzi zeby te komentarze cos wnosily i zeby jakos mi pomoc w tym co robie (co probuje zrobic xD)

naprawde dziekuje ci bardzo :)

Ja juz koncze zabawe z graniem to bylo moje ostatnie wejscie (fatalne xD) ale jednak jakies tam bylo :P

No i coż .... nie dla mnie taka gra xD

Pozwole sobie skomentowac partyjke Miszcza ^^

Technicznie poszlo sprawnie, muzycznie rowniez ciekawie tazke plusik :D

Jak zawsze dobra robota. Ooo taaak trzymaj i juz nie puszczaj xD

Dziekuje dobranoc :D

• Upvote 4

Razorr święte słowa ;) ( a tak serio to nie czytałem xD ) Co do części.. A kij nie będę dzielił na części :D Set ogólnie zajebisty nutki też :P kilka mi wpadło w ucho :D u Lucato naliczyłem kilka koni :P ( Joke mały :* )u Malwiny nie znalazłem koni :P w sumie nie znam się na robieniu HS tak więc powiem tylko tyle że bardzo mi sie podobał secik tak więc "Rispekt for Wy" :*

Pozdrawiam Virusek Here. :lol:

• Upvote 2

A to będzie tak, wyszedł piękny set więc se jeb*ę w łeb :D

Było parę koni graj je dowoli :D

Secik bardzo dobry :) Nutki po prostu :wub:

Technicznie nie było najgorzej:)

Lucato nadrobił technicznie part Malwinki :)

Lucek - Było ok :)

Malwinka - Wiem że ćwiczysz i dopiero uczysz się grania (tak jak Ja) więc słuchaj Razorka on wie co i jak :):* :*

• Upvote 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...