Skocz do zawartości
Gość Night95

Przejścia między piosenkami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam takie pytanie czy znacie jakiś fajny prosty program do robienia przejść między piosenkami?? :)

Potrzebuję jakiś programik który nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych i tak dalej.

Chcę robić przejścia między piosenkami na dyskotece szkolnej i tylko tyle:) proszę o pomoc i z góry dzięki :)

Sorka za pomylenie działu... ale jestem tu nowy nie wiedziałem gdzie to wrzucić...

Kolego drogi powiem tak gdy mialem 14 lat uczylem sie na virtualu i tak naprawde przez 1 rok nic sie nie nauczylem na nim ciezej jest robic przejscia niz na traktorze pro scratch, mam taraz 17 lat juz niedlugo 18 mi styknie od 3 lat korzystam z traktora pro scratch i mysle ze to jeden z prostych programow i naprawde korzystnych, na nim nauczylem sie najwiecej. Mysle ze na tym programie dyskoteka szkolna bedzie wyjatkowa. Tylko potrzeba wytrwalosci i cierpliwosci oraz fantazji. Dodam jeszcze ze nawet Dj W (chyba wiecie kto to ;D) kozystal z niego podczas wielu imprez poniewaz traktor ma niezliczoną ilosc funkcji. Pozdrawiam Rave D.

Kolego drogi powiem tak gdy mialem 14 lat uczylem sie na virtualu i tak naprawde przez 1 rok nic sie nie nauczylem na nim ciezej jest robic przejscia niz na traktorze pro scratch, mam taraz 17 lat juz niedlugo 18 mi styknie od 3 lat korzystam z traktora pro scratch i mysle ze to jeden z prostych programow i naprawde korzystnych, na nim nauczylem sie najwiecej. Mysle ze na tym programie dyskoteka szkolna bedzie wyjatkowa. Tylko potrzeba wytrwalosci i cierpliwosci oraz fantazji. Dodam jeszcze ze nawet Dj W (chyba wiecie kto to ;D) kozystal z niego podczas wielu imprez poniewaz traktor ma niezliczoną ilosc funkcji. Pozdrawiam Rave D.

Wiesz VDJ ma praktycznie to samo co Traktor, a efektory zawsze można ściągnąć i wg mnie jest to kwestia gustu. Dla początkujących VDJ będzie bardziej przejrzysty i łatwiejszy do ogarnięcia.

Oczywiście ciężka praca i słychać efekty :)

Pzdr .

Edytowane przez dj Brand

Dzięki :) więc wirtual dj już mam i średnio mi się on podoba więc ściągnę jeszcze traktor i zobaczymy w czym będzie mi lepiej :)

Chociaż głównym problemem dyskoteki szkolnej u mnie jest to że praktycznie tylko garstka osób lubi muzykę klubową a reszta umie tylko bawić się przy disco polo i nic więcej więc te dyskoteki są czasem nudne..:/

Dodam jeszcze ze nawet Dj W (chyba wiecie kto to ;D).

Ja dodam, że Dj W pewnie używał do tego kontrolera X1 :) więc nie ma co porównywać :D !

Brał bym vdj'a bo jest bardziej przejrzysty. Natomiast traktor jest lepszy technicznie i ma lepszy "silnik"! (nie chodzi tutaj o żadne efekty itd...)

Ja gram na VDJ pół roku kupiłem mikser... i jak chciałem sie na Traktorka przerzucić jest ciężko bo już się do VDJ przyzwyczaiłem.Ale weź traktorka ma więcej funkcji ale jak ogarniesz to będzie dobrze.Kwestia gustu również ja dużo sie nauczyłem na VDJ ale to zależy od użytkownika i chęci.

No właśnie chyba jednak wybiorę traktora:P

A zęby nie zakładać nowego tematu...

Może ktoś przygotować mi jakaś mała playlistę z piosenek disco polo?::)

Resztę piosenek dołożę sam ale tak na 2 godziny disco polo musi być bo inaczej klapa... niestety nic nie da się poradzić tak już się nauczyli.. ;/

z góry dzięki :)