Skocz do zawartości
SojkaPL

[02.05.2011] Enigmatic DJ - Majówka 2011 Vol.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym dziś zaprezentować pierwszą część mojej majówkowej kompilacji. 80 min lekkich i przyjemnych houseowych bitów, czyli krótko mówiąc jest plażowo, słonecznie i wakacyjnie :)

W secie usłyszecie m.in. utwory od Loui & Scibi, Riva Starr, Lissat & Voltaxx, Todd Terry i wiele innych... Miłego odsłuchu :)

79:47 / MP3 192kbps / 109MB

DOWNLOAD:

http://www3.zippyshare.com/v/55669837/file.html

• Upvote 1

Tak jak z setem poprzednika, będę komentował na bierząco podczas słuchania :D Zacząłeś jednym z moich ulubionych kawałków. Co się dzieje ostatnio na forum ? Nie wiem ale ma być tak zawsze tj. wylew houseowych setów, brawo. Pierwsze przejście, wymierzone co do frazy, technicznie bez błędów. Słyszymy Polaków, a dalej technicznie bez niespodzianek, czyli wszystko ok. Mam nadzieje, że nikt nie będzie mi miał za złe, że nie przesłucham w 100% tych setów bo nie mam dziś czasu ale szczególnie zwracam tu uwage na technike, a myślę, że o to wam chodzi :) O i jest something going on w nieznanym mi rmxie technicznie bezbłędnie, schodzisz na breakdown kawałkiem więc jest ok.

20.45 jak dla mnie lekko zamulone, za długo na przejście czekałeś ale to kwestia osobista. Mamy now or never, ciągle wszystko bezbłędnie.

Nie jestem pewien ale w 57min chyba coś Ci się poknociło.

Jestem zadowolony, że jednak takie sety są na tym forum, jeśli jest ich więcej to proszę pisać odpowiednią nazwę tematu, bo nie chce się szukać między hendz apami...(to tak dla wszystkich)

Pozdro :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...