Skocz do zawartości
Tytus

[27.05.2011] NOWA STRONA KLUBU ENERGY 2000 - ZAPRASZAMY

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś usunał mojego posta ;/ to wypowiem się jeszcze raz ,wczoraj jak patrzylem to nawet to jakoś wyglądało ale po zdj dziś widzę że ładnie wyszło :)

Nikt Ci posta nie usunął tylko na Forum jest taki błąd, że piszesz post a nie jest on wyświetlany i musisz go napisać jeszcze raz. Podobno technicy RP już nad tym pracują :P

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magiczna21

Siema

Mam taką malutką prośbe :)

Jak się nazywa piosenka, która leci po The Nycer feat. Deeci - Losing Control ??

Na nowej stronie energy2000

Edytowane przez magiczna21
Odnośnik do odpowiedzi
Gość kylo19

witam, ja mam takie pytanie, dlaczego w sklepie na stronie klubu nie mozna kupic innych gadgetów oprocz koszulki? mozna by bylo powiekszyc oferte o jakies smycze, kubeczki, moze energy mixy. napewno bylo by to chodliwym towarem. i fajnie by bylo gdyby byly wieksze rozmiary koszulek.:)

Odnośnik do odpowiedzi

witam, ja mam takie pytanie, dlaczego w sklepie na stronie klubu nie mozna kupic innych gadgetów oprocz koszulki? mozna by bylo powiekszyc oferte o jakies smycze, kubeczki, moze energy mixy. napewno bylo by to chodliwym towarem. i fajnie by bylo gdyby byly wieksze rozmiary koszulek.:)

Sklep będzie systematycznie rozwijany o nowe produkty. A uzależnione to będzie od ilości sprzedanych koszulek - czy w ogóle opłaca się inwestować w inne rzeczy (kubki, smyczki itp)

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jak założyć konto na tej stronie? : D Widzę logowanie, no ale gdzie jest rejestracja :D

Wchodzisz na stronkę, wybierasz Energy 2000 Przytkowice --> skip intro --> Zamykasz pojawiający się plakat --> Zakładka "Twoje Energy" --> Po lewej stronie na dole masz "Rejestracja".

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzisz na stronkę, wybierasz Energy 2000 Przytkowice --> skip intro --> Zamykasz pojawiający się plakat --> Zakładka "Twoje Energy" --> Po lewej stronie na dole masz "Rejestracja".

No super :D dzisiaj już to mam, ale wczoraj gdzieś się to zapodziało :P

Odnośnik do odpowiedzi
Gość â��Konradoâ��

oczywiście:

R.I.O. - Like I Love You (Money-G Remix)

Headhunterz - Scrap Attack (DefQon.1 Anthem 2009)

Usher - More (Redone Jimmy Joker Remix)

Jennifer Lopez Feat Pitbull -- On The Floor

Gostosa Pres. Cybersutra ft. Tiff Lacey - Sutra

Technoboy feat. Shayla - Oh My God (Technoboys Callsheet)

Darren Bailie & Chico Del Mar - When I Saw You (Mikkas Remix)

The Nycer feat. Deeci - Losing Control (club mix)

Duck Sauce - Barbra Streisand (Original Mix)

tyle pamiętam z głowy :P

Odnośnik do odpowiedzi