Skocz do zawartości
CaLi

Wspomnienia to najwazniejsze co NAM pozostaje

Rekomendowane odpowiedzi

;( ta nuta mnie zdołowała , już mi tęskno choć byłam z Wami dosłownie chwilę :(

Spotkałam tych co są mi bliscy sercu mimo iż znamy sie tylko z rp i widzieliśmy się kilka razy.

Traktuje te osoby jak członków mojej rodziny, różnie w życiu bywa lecz co jak co z Wami spotykać zawsze jest warto :* Dziekuje ze mogłam WAs poznać wariaty :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ja moge powiedziec... Tylko moge pozazdroscic, mimo ze z wiekszoscią nawet nie miałem zadnego kontaktu, to chciałbym przerzyć z wami takie melo :D, mam nadzieje że kiedys bedzie bliżej i bede miał okazje :D:beksa: Zazdroszcze, no ale trudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby do nastepnego

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

;( ta muzyka mnie dobiła :(

dzięki takim spotkaniom poznałam osoby które są mi bliskie sercu , które traktuje jak moja rodzine.

Wszystkie warjacje i szaleństwa tkwią mocno w główce , ciesze że miałam okazje poznać te osoby bo sa czescią dobrych wspomnien .

Wszystko co mnie tu spotkało ma swoje dobre i złe strony, jednak nigdy nie powiem że żąluje jakiejkolwiek imprezy z wami , każdy z WAs jest inny , każdy ma swoje zachowanie odczucia i poczucie humoru. Żałuje bardzo ze brakuje czasu by widywać Was częściej , choć może dla WAS to zdrowe by nie widywać takiego postrzeleńca jak ja xD

Dzieki za fajne wspomnienia , mam nadzieje ze bedzie ich wiecej :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cali bardzo ładny filmik :) Tylko ta melodia mnie "dobiła" Ona jakby jest za poważna, za smutna to tak radosnej chwili jaka był zlot, To nie był ostatni, wiec melodia powinna moim zdaniem być bardziej weselsza :0 Dziekuję i

Uwaga nakórfiam salto z ręcami

xD

pinguine-0040.gif

Edytowane przez LehoS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Filmik po prostu zajebisty... tak wspaniałej ekipy nigdy nie zapomnę i na pewno tern zlot zostanie ze mną do końca życia mam nadzieje że jak będzie X zlot będzie taka sama ekipa a nawet więszka dla was opłacało się jechać ponad 500km w jedną strone zasranym pociągiem xD, pozdrawiam serdecznie tych których zapamiętałem (mam nadzieje że wszystkich)

Bartosa, Morwe, Drake, Evelinke, Silesa, Pumbe, Cali, Danio, Agacie, Kase, Sylwie, Monie, Kasie, Timiego, Martina, Kanika, Creativo, Stawiara, Vejtera, Criss Sounda, Szati, Natasze, Viruska, Konrado, Revera Edy'iego, Fresh'a, Lucas Fłerzo, Bit Holdera, Cue, Gado, Nexita, Makaveli, (jeżeli kogoś nie wymieniłem to przepraszam ;p)

Edytowane przez Sikorski
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już wszyscy mówili był to jeden z najlepszych jak nie najlepszy zlot radioparty, wszyscy się zintegrowali, wszyscy robili salta i uwierzcie mi że po tym spotkaniu mam taką pustkę teraz bez Was, brakuje mi Was i po tym co się tam działo nie potrafie się teraz odnaleść w tej szarej rzeczywistości.

Dziękuje wszystkim którzy przybyli na to spotkanie jesteście teraz częścią mojego życią, moich wspomnień i tego co nazywam wiarą w ludzi, a Wy jesteście wspaniałymi ludźmi za którymi już nie wątpliwie tęsknie...

Dziękuje <3

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się łezka w oku kręci ;( ale nie powiem z niektórych zdjęć to się strasznie ośmiałem :P

Ekipa RP, Najlepszą Ekipą Pod Słońcem !!

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był naprawdę dobry i łączący zlot, ekipa jak z bajki. Film aż przytłaczający trochę, ale dający fajny zastrzyk wspomnień. Aż normalnie by się chciało do Was wrócić wariaty. :D

Wszyscy wspólnymi siłami się zgromadzili by przeżyć naprawdę niezapomniane chwile, niektórzy z bardzo, bardzo daleka. Szacunek za to dla Was, ale i teraz chyba wiecie, że warto przyjeżdżać na nasze zloty bo naprawdę wspomnień się nie da kupić, trzeba to wszystko przeżyć a potem myśleć przez najbliższe miesiące (a mamy o czym myśleć, nie? :) )

Do następnego zlotu i oczywiście jestem chętny w 102% na spotkania podtrzymujące tego całego ducha zlotu.

A następny będzie dziesiąty... oby był jeszcze lepszy, ale jakoś trudno jest mi to wyobrazić :)

Tymczasem z Silesem myślimy jakieś 50-100 razy dziennie o nakurwianiu salt (uzależnienie i patologia) :D :D :D

Edytowane przez Drake
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja ogromnie dziękuję każdemu z kim zamieniłam choć słowo, a zwłaszcza z kim wypiłam kielicha pokoju :D Ekipa pociągowa + Sikorski & Morwa w hotelu - z Wami chyba najwięcej wódki się przelało :D

Troszkę tak teraz smutno wiedząc, że to już tylko wspomnienia, ale cieszę się, że na pewno jeszcze się zobaczymy i to wkrótce :)

Teraz tylko mamy małe zwarcie w mózgach, bo kiedy nie wejde na forum czy fejsbuka to same salta widzę, a czego nie słucham to słyszę też same salta :(

Szkoda tylko, że po powrocie do hotelu zasnęłam w trakcie przebierania się :(

Jeszcze raz dzięki!!!! :*

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku dosyć efektowych nieoficjalnych spotkaniach w końcu udało mi się dotrzeć (jakimś cudem cały) na oficjalny zlot... Zwykłymi słowami tego weekendu nie da się opisać... Kochani, jesteście najwspanialszą ekipą pod słońcem! Kto to widział żeby tyle ludzi jechało tyle kilometrów, żeby ponakurwiać salta ?!

Dziękuje wszystkim z całego serca... Pociągowej ekipie za nieziemskie towarzystwo, Bartosowi, Pumbie, Criss'owi i Szati za droge powrotną, Sylwi za kolejną i raczej ostatnią taką niespodziankę ;P Siles'owi za udostępnienie butów na mecz, Cali za upragnioną fotke xD i ogólnie wszystkim uczestnikom za impreze roku :) Dla takich chwil naprawdę warto żyć... Dziękuje kochani i do zobaczenia :*

PS: podtrzymując tradycje idę nakurwiać saltem egzaminy :P

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sikorski

Powiem szczerze, że na pewno nie żałuje tych przejechanych KM bo serio było warto, od ponad 3 lat jak słucham radia bądź siedze na forum (chodź to konto założyłem dopiero rok temu bo wcześniej miałem inne, nieoficjalne) widziałem wasze osoby poznawałem niektórych głosy a teraz w końcu mogłem poznać was na żywo... coś cudownego, jestem pewny że jeżeli zlot będzie nawet 1000km dalej niż moja miejscowość i tak na pewno przyjadę bo jest WARTO, te wspomnienia i jakże osoby który były na zlocie zostaną ze mną na pewno długo, piękny mecz z 139 też będę pamiętał, chodź w drugiej połowie ciężko było uzbierać skład bo 2/4 ekipy RP padała z nóg xD PO PROSTU KOCHAM WAS MORDECZKI I NIECH MOC SALTA BĘDZIE Z WAMI PRZEZ CAŁY ROK AŻ DO NASTĘPNEGO ZLOTU ! ;D

Edytowane przez Sikorski
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konradoE2k

To cos ode mnie, mimo iz mialem ciezki piatek :alkoholik: (co moze bylo widac) i ledwo zdaxylem na pociag (dzieki Raver, Szati) to smialo moge powiedziec ze bylo wartooo ! Wiedzialem ze jestescie zajebisci, ale poczuc to na zywo to co innego.. Dzieki calej ekipie z pociagu tj Sajlesowi, Drake. Creativo, Danio, Evelince, Szati, Vejderowi wraz z Jego fajna kolezanka ;d a takze z tymi co wracalem Raverkowi, Viruskowi, Natalce i Morwie i Sikorskiemu, podroz Z Wami to przyjemnosc ;D cala impreza i before i after uwazam ze udala sie w 99 % (gdzie ta obiecana wodka w klubie xD ) Bartosowi za tyle kolejek wypada pogratulowac RP zajebistego szefa. Zlot pod haslem nakur@#iamy salta(troche ich bylo xD ), tylko 2 dni to stanowczo za malo by poznac wszystkich ale i tak wiekszosc poznalem, pogadalem, i tak zajebiscie pozytywnie nakreconych ludziskow ze swieca szukac, i wspominajac ten filmik az zal ze sie juz skonczylo.. Fajnie poznac tyle osob naraz, i mam,nadzieje ze to nie ost. Raz ; ) zlot napewno udany i moznaby go dlugo wspominac, ale lepiej myslec o nastepnym ;D dzieki Wszystkim tym co poznalem ii calej reszczie nakreconej ekipie :) juz wiadomo z kim najlepiej wodke pic hah ;D jestescie wspaniali .

Edytowane przez konradoE2k
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja również chciałam podziękować wszystkim przybyłym :* Był to mój drugi już oficjalny zlot Radia Party, ale nie wiem czy nie lepszy od poprzedniego, chociaż i tamten był bardzo udany. Wszyscy się zgrali, nie było żadnych grup ino wszyscy razem, i to mi się podoba :) Zayebiście było Was wszystkich znowu zobaczyć, w szczególności Drake'a, Evelinkę, oraz Dania - Was to chyba najbardziej w konia zrobiłam, ale taka już moja natura, że czasem wkręcam xD Bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam Stawiara po dwóch latach :) Spędziłam z Wami niezapomniane chwile, nie mogłabym was opuścić, jeszcze że zlot odbył się tak blisko mnie. Dziękuję Kamilowi (Ka.Sa.) za dotrzymanie towarzystwa w ciopągu, nie czułam się samotna i szybciej czas zleciał. A Creativo życzył mi zwiększenia masy, za co również dziękuję :D Takich ludzi nie ma nigdzie, ino tu. Dziękuję za te wszystkie salta nakurfione w hoteliku oraz w klubie, za wspólną zabawę i ogólnie rzecz biorąc, ZA WSZYSTKO !! Taki zlot to powinien trwać cały tydzień, dwa dni to za mało, zdecydowanie. Teraz ino czekać do następnego zlotu z taką samą, a może i nawet większą ekipą :)

JESTEŚCIE WSPANIALI :serce:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DJNiski

Ekstra. Widać, że impreza była na maxa udana. Może za rok i ja się wybiorę z Wami ; )

Najlepszy film..."Jak było? "zaje****e, Masakra, wspaniale itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wam powiem, cieszę się jak małe dziecko,że pojechałam na zlot...Poznałam tak niesamowitych ludzi.

Takich wariatów jak wy nie spotyka się codziennie...Żałuje tylko, że te dni spędzone z wami tak szybko minęły ;/

Ale z niecierpliwością czekam na następnym zlot....Dziękuje kochani za wspólnie spędzone wspaniałe chwile, takich ludzi pamięta się całe życie :)

I żeby tradycji stało się zadość :DJesteście NAJLEPSZĄ EKIPĄ NAKURWIACZY SALT JAKĄ ZNAM :boss:

:wub::*:onajego: całuje wszystkich z osobna :onajego::* <3 <3 <3 :wub:

Edytowane przez agacia38226
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wub::*:onajego: całuje wszystkich z osobna :onajego::* <3 <3 <3 :wub:

Ohhh. Czuję się wyróżnioony ^^

A tak poważnie, ja chce tam wrócić, w takiej ekipie, z ta ilością wódki i kamikadze! Ja chce jeszcze, jeszcze, jeszcze, jeszcze!!!

Dziękuje wszystkim nowym których poznałem, dziękuje wszystkim których znałem za przybycie. Jesteście mega w chu!!!!!!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może tak coś ode mnie.. Mino że z trudem dotarłam na ten zlot ..Różne myśli przechodziły przez moją głowę ..

Teraz juz wiem że to co przeżyłam w tak krótkim czasie były to najwspanialsze chwile w życiu. Był to pierwszy mój taki zlot i na pewno nie ostatni , spotkać się z tak wspaniałą ekipą takimi ludzmi to naprawdę coś wspaniałego. Te pobudki, żarty , picie szampana na kaca hehe ciekawe doświadczenia :D mimo wszystko żal było wyjeżdżać, rozstawać się . Ale ten filmik przypomniał mi wszystko to co się działo na imprezie jak i przed oraz po . Chciałam wszystkim z osobna podziękować za tak wspaniałe spotkanie, poznanie takich ludzi i w ogóle takiej atmosfery .

Dziekuję Viruskowi za specjalne przyjechanie do Rzeszowa i podróż ze mna do Tarnowa.:* Szatince :* za wspaniałe chwile rozmowy ,Stawiarowi za bardzo milutkie pobudki. :* , wszystkim wszyskim naprawdę całuję was i dziekuję jeszcze raz :*

:blush: :blush: :blush:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PavelT

No ja również muszę swoje dwa grosze wrzucic :)

Ten zlot przejdzie dla mnie jako jeden z udanych na którym byłem a było ich kilka :)

Ludzie RP to nie tylko ludzie ale i wielka rodzina, faktycznie może trzymałem się troszkę z dala , nie byłem tak widoczny ale może i dobrze.

Ważne że poznałem wspaniałe nowe - stare osoby chocby wymienię :) Viruska, Raver'a, Natashę, Agacię, Szati, Monię, Kaniq'a i wielu innych :)

Może nie ze wszystkimi przyszło zamienic pare słów ale cóż :) ....

Dziękuje Siles za te słowa co powiedziales - pamiętaj co odpowiedziałem :)

Nadmienię ze z Edy'm szykujemy coś ciekawego na nowy zlot w 139 który się odbędzie a będzie spora niespodzianka :)

A więc do następnego :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi