Skocz do zawartości
Sanches

Muzyka na Bal gimnazjalistów

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w zeszły piątek na balu gimnazjalnym była orkiestra i grali disco polo, oczywiście też śpiewali. Ludzie bardzo fajnie się bawili, dawno tak dobrze się nie bawiłem jak właśnie wtedy przy tej muzyce, także jak najbardziej disco polo!

Będzie 2 DJ bo ja dopiero zaczynam pogrywać na imprezach tego typu.W mojej budzie są Ci którzy kochają właśnie disco polo a 2 połowa po prostu ucieka jak to słyszy więc jak gram to to źle a jak coś innego to też źle.Ja mam początek i nastawiłem sie na troszkę mocniejsze rytmy moge sobie na to pozwolić bo i tak na początku każdy je a ten kto lubi tego rodzaj muzyki będzie sie bawić.

Gość Sikorski

Na forum w temacie "tracklisty na szkolną dyskotekę" jest tam podanych ponad 1000 utworów chyba więc nie pisz że nic nie znalazłeś, na takich dyskotekach puszczaj utwory z eska.tv, viva polska itd, czasami zapuść jakiś sławny, lekki hip-hop np Jamal - Policeman, lub też disco-polo po prostu nie chce Ci się dobrze poszukać i czekasz na gotowca, zresztą śmieszy mnie że masz tam jakiś DJ a szukasz nazwy utworów na forum bo sam nie potrafisz, w ten sposób DJ nigdy nie zostaniesz, ponieważ będziesz grał tak jak my Ci napiszemy a nie tak jak Ty będziesz chciał a z tego nie ma żadnej satysfakcji.

Pozdrawiam Sikorski.

Na forum w temacie "tracklisty na szkolną dyskotekę" jest tam podanych ponad 1000 utworów chyba więc nie pisz że nic nie znalazłeś, na takich dyskotekach puszczaj utwory z eska.tv, viva polska itd, czasami zapuść jakiś sławny, lekki hip-hop np Jamal - Policeman, lub też disco-polo po prostu nie chce Ci się dobrze poszukać i czekasz na gotowca, zresztą śmieszy mnie że masz tam jakiś DJ a szukasz nazwy utworów na forum bo sam nie potrafisz, w ten sposób DJ nigdy nie zostaniesz, ponieważ będziesz grał tak jak my Ci napiszemy a nie tak jak Ty będziesz chciał a z tego nie ma żadnej satysfakcji.

Pozdrawiam Sikorski.

A myślisz że dlaczego sie pytam ponieważ na np 40 utworów wybieram 1 który odpowiada mojemu stylowi.przeleciałem już strony typu eska i tracklisty(pisze po raz 3 ale nie którzy nie umieją doczytać widocznie).Myślisz że nie mam policmane itp..Nigdy nie grałem na takiej imprezie i po prostu chce np 1 utwór który mnie nakieruje bo samą komercją człowiek nie żyje.

Edytowane przez Sanches

Gość Sikorski

Niestety zawsze znajdzie się ktoś komu nie przypasi jakiś kawałek, tak już jest i tego nie zmienisz, ale na takich balach gim. głównie puszcza się jaką komerchę ewentualnie lekki hip-hop, przecież nie walniesz tam jakiegoś hardstylu :P ja nie widzę problemu w ułożeniu playlisty na taki bal, tym bardziej że na forum jest ich milion pięćset sto dziewięnset ;)

Pozdrawiam Sikorski.

• Upvote 1

Niestety zawsze znajdzie się ktoś komu nie przypasi jakiś kawałek, tak już jest i tego nie zmienisz, ale na takich balach gim. głównie puszcza się jaką komerchę ewentualnie lekki hip-hop, przecież nie walniesz tam jakiegoś hardstylu :P ja nie widzę problemu w ułożeniu playlisty na taki bal, tym bardziej że na forum jest ich milion pięćset sto dziewięnset ;)

Pozdrawiam Sikorski.

Masz rację,Ale tam też połowa nie cierpi komerchy są takie 2 obozy można powiedzieć komercja i pierdolnięcie typu electro/hause.Właśnie ruszyłem się i szukam nutek po necie z każdego stylu mniej więcej aby w miare wyrównać style.Z tego co wiem jedno z największych wzięć ma treance u chłopaków..

Ja ostatnio na dysce Live mix'a skręciłem :)

Ace of Base - All 4 You (TotalWarz Remix) - przed premierka

Mad Heart - Call Me Lover (Dj Bonne Extended mix)

Timati feat. Kalenna - Welcome To St. Tropez (DJ Antoine vs. Mad Mark Remix)

Wet Fingers - Małgośka (Extended Mix)

Anmna - Tell me why (Tom Boxer remix)

Gabry Ponte - Time to Rock (Daan'D Remix)

David Quijada - I'm a Bitch feat. Olaya (Extended Version)

Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls (Extended Club Version)

Ke$ha - We R Who We R (Artistic Raw & Loopers Remix)

Alexandra Stan - Mr Saxobeat

Elena Gheorghe - Disco Romancing

Gina - RĂŠges-rĂŠg (Szatmari Vs. Mosquito Remix)

Slayback vs. Grease - You're The One

Wet Fingers - Adin (Black Russian Remix)

Ja to zagrałem (typowa Komercja) i nawet się bawili :)

Oczywiście nie obeszło się bez jakiś wolnych kawałków i disco polo. Bo "Vixa" którą słucham na pewno by nie podeszła ^^

Może Ci się przyda. Pzdr :P

Edytowane przez dj Brand
  • Upvote 1

Gość bubus_s

Próbuj wszystkiego, eksperymentuj baw się tą muzyką spodoba się Disco Polo, kmiń Disco polo, będą chcieli electro,hands up włącz im, próbuj co podejdzie a co nie. Ostatnio miałem okazję prowadzić z kolegą bal, to 3/4 to Disco Polo,były też kawałki, które są grane na Radio party, ale i także które, są mniej znane, jakieś lata 80. To wszystko zależy od ludzi, u jednych przejdzie komercja, a u innych tylko Disco polo. Mimo, to że było u nas Dużo Disco polo sam się dobrze wybawiłem.

Przedstawię Ci kilka moich propozycji.

K.A.S.A. - Macho

Vilage People - YMCA

Sami - zakręć mnie

Modern Talking - Brother Louie

Gigi D Agostino - L amour Toujours (ORIGINAL)

Power Play - Plastikowa biedronka

Filmowa milosc Rmx Mateo

Skaner - Pociąg do Gwiazd

Akcent-Biorę Urlop Od Ciebie 2010

disco freak-deal vs work

disco polo fanatic - czarownica.mp3

lolita - joli garcon (rob & chris remix).mp3

dj smash - volna (dj antoine & yoko remix).mp3

billionaire (feat bruno mars)461.mp3

David Rush ft. LMFAO Pitbull Kevin Rudolf-Shooting Star (Party Remix).mp3

Mallancia - Gonciu Epe (Radio Mix)

Miranda - Vamos A La Playa

Rotary - Na jednej z dzikich plaż

Lookback - Bianka (Original Mix) RedMusic.pl.mp3

Garcia - Bamboleo 1997

Anna Jantar - Przetańczyc z Tobą chcę całą noc

Basto! feat. Amanda Wilson - Watchin' Gregory's Theme (KIVO, Rasmus Uhre Bootleg)

Jennifer Lopez & Pitbull - On The Floor (DJ Nejtrino & DJ Baur Remix)

Frida Gold - Wovon Sollen Wir Traeumen (Michael Mind Remix)

No Mercy - Where Do You Go 2010 (DJ Qidd Summer Edit)

Willy William & Lylloo - Hula Hop (Sebastien Lewis US Club Mix)

C-BooL feat. Jo - Don't Waste The Time (Extended Mix)

Za-No-Za - How Do You Do (Alchemist Project Minimal Extended Mix).mp3

Jak widać muzyka różna, u mnie przeważało Disco Polo, kawałków z RP Nie było dużo:)

z tych moich propozycji powinni być zadowoleni, ale powtarzam to po raz kolejny, zależy to od ludzi, i sposobu prowadzenia imprezy.

Pozdrawiam:)

Mam nadzieję, że mogłem jakoś pomóc:)