Skocz do zawartości
Gość Sudziok

Spotkanie w woj. Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sudziok

Witam wszystkich Serdecznie , Wakacje właśnie się zaczynają niedługo pogoda powinna się poprawić i będzie w pompke ;P

Tak Sobie myślę , wszystkie spotkania dookoła Polski , słucham was już chyba ponad rok ale niestety z powodu braku prawka nie byłem na żadnym spotkaniu :/ , Może tak w Centralnej Polsce by się spotkanie zrobiło , czy nie chcieli byścię przyjechać do Gado i Cali ??

Proszę o wypowiadanie się na ten temat , dobrze by było zrobić w lipcu....

Pozdrawiam Marus.

• Upvote 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sudziok

No jak by coś z tego było to bym od siebie wziął na spotkanie T4J (Team Four Jumper -JumpStyle) to by mały pokazik zrobili i by było miło ;D czekamy na więcej chętnych ...

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pasuje codziennie jakoś do 20 lipca. Później pić nie mogę bo 22 w nocy jadę nad morze :P A wolałbym nie mieć promili ;D

Również nad morze wyjeżdżam, max do 16stego mogę wpaść. 16 w nocy wyjeżdżam także też pić ew. nie będę. Trudne życie kierowcy :D

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sudziok

To jeżeli pasuje to 15 Lipca Wyznaczona Data bo też 16 mam 18-stke dla rodziny to ...

Więc ktoś jakoś kogoś o tym poinformuje czy jak bo widze że jak na razie to z 6 osób jest xD , może chociaż ktoś na audycji powie ... czy jak ?

Edytowane przez Sudziok
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...