Skocz do zawartości
Gość CzarnyZawisza

Problem z Podłaczeniem Reloop RMX 30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzarnyZawisza

Witam.

Od razu przejdę do sedna sprawy.

Posiadam mixer rmx 30, karte dźwiękową Realtek HD Audio.

Problem w podłączeniu polega na tym iż nie ważne w jakis sposób skonfiguruje w menadżerze Realteka odpowiednie wyjscia liniowe, to i tak w VDJ "2 kanały grają na 1 "

1 Kanał podpięty pod zielone wyjście " Głośnik Przedni "

2 Kanał podpięty pod czarne wyjście " Głośnik Tylni "

W VDJ left deck : front / right deck : rear

Jakieś pomysły?

PS Dodam iz mialem juz tak skonfigurowane i działało na tej karcie ale niestety... Format :/

Gość DJ_Pelcu

Tak więc ja mam problem z podłączeniem ale jak gmerałem z VDJ to musisz poprostu dać inną opcje w tym gdzie ty masz : left deck : front / right deck : rear ja sie tym bawilem i wkoncu trafilem ze 2 kanaly szly bo mialem ten sam kłopot.

P.S Posiadam reloopa rmx 20 jak byś pomógł mi go podłączyć bo ja już mieknę ;(

Mógłbyś mi pomóc go podłączyć ?

Posiadam 2 kable : jack rozłażacy się na 2 chinche jaka niewiem gdzie piodłączyć w karcie próbowałem wszędzie a i tak ani drgnie bit w mikserze, podłączam te 2 kable do miksera o tak : http://imageshack.us/g/804/20110630031.jpg/

To co widzicicie oprocz tgo czarnego to mam głośniki podpięte ;p

Widzicie coś nie tak na tych zdjęciach ? prosze o szybką odpowiedż bo niewiem co robić ;(

Za każda rade daje + !