Skocz do zawartości
Sanches

Problem z nagraniem setu z Miksera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z nagraniem setu z miksera.Mikser podłączony pod wyjście line pod PC(niebieskie)"mikser" w pc ma wszystkie wskaźniki na maksimum i tak na AudaCity nie słychać nic mimo że jakiś czas temu w ten sposób nagrywałem sety bez najmniejszego problemu.Sprawdzałem kabel działa,prawidłowo podpięty wszystkie możliwości sprawdziłem tak mi sie zdaje ale chyba coś przeoczyłem bo dalej nic.Z góry dzięki za pomoc oczywiście +/- polecą.

Musisz ustawić w ustawieniach audacity w nagrywaniu wejście liniowe.

Jest tak ustawiony od początku i nic :( Jak pod wejście mikrofonowe dam to działa ale wiadomo gorsza jakość i to znacznie.Oki już działa po prostu podłączyłem pod mikrofon a w audio na line ustawiłem i styka.Dzięki za pomoc dałbym plusa ale te reklamy....

Edytowane przez Sanches

Niestety muszę odświeżyć.

Zrobiłem formata Kompa.Wszystko jest podłączone jak powinno czyli record pod line(niebieskie).W audiacity jest ustawione nagrywanie na Line i wszystko pogłośnione na maksa i nic.W panelu sterowania wszystko jest ma max oraz ustawiłem żeby nagrywał przez line.Jak podłączyłem kabel pod master i line i zrobiłem pokrętła ma maksa było coś tam słychać ale z szumem.Jeżeli wyjście rekord podłącze pod kanał mikrofonowy pod PC to działa ale z gram również z PC więc słyszalne są 2 kanały naraz mimo iż kanał od PC jest wyciszony,więc ten sposób odpada.Jeżeli ktoś napisze sprawdź czy dobrze podłączyłeś czy pytanie czy wszystko jest podkręcone gwarantuje - i mam nadzieje że ta osoba również dostanie upomnienie od Admina ponieważ wyraźnie jest napisane że te czynności zostały wykonane i osoby piszące o nich po prostu robią zbędny spam.