Skocz do zawartości
Gość reca

od czego zacząć cd czy wineli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość reca

chce zakupić jakiś sprzęt na początek ale nie wiem czy zacząć od wineli czy cd pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy ile masz kasy? ale moim zdaniem lepiej na początek zacząć od Cd'ków

Edytowane przez Dj Kluku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie napisz ile planujesz wydac, choc gramki minimum to reloop 6000 za 1300 sztuka wiec 2300 za gramki plus systemy okolo 600 zl oraz okolo tysiaca DVS czyli przesylanie mp3 bezposrenio z kompa na plyte winylowa ale trza pamietac ze mimo wszystko plytki sie scieraja jako tako wiec co jakis czas koszt dwoch vinyli okolo setki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też radzę ci zacząć od CD'ków jak pisali poprzednio Prezenterzy.

CDplayery - tańsze i chyba lepsze na początek do nauki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KaCziDj

Pioneer cdj 100 i zaczynaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nigdy w życiu CDJ 100 to jest stary sprzęt i nie wiadomo na co trafi może to już jakiś złom naprawiany. Lepiej Kupić Numarki Ndx 200/400/800 na początek a nie pchać sie w starocie :)

Edytowane przez Dj Kluku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy z tymi pionkami??!.Ich epoka sie skończyła i to dawno.Po co ma dawać 2 tysie na cdj 100 gdzie w nic nie mają i niech trafi mi sie taki z 10 lat.... jak może kupić za tyle Denona DN s 1000,numarka ndx 400 które są o niebo i piekło lepsze od Setek.N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy z tymi pionkami??!.Ich epoka sie skończyła i to dawno.Po co ma dawać 2 tysie na cdj 100 gdzie w nic nie mają i niech trafi mi sie taki z 10 lat.... jak może kupić za tyle Denona DN s 1000,numarka ndx 400 które są o niebo i piekło lepsze od Setek.N

Tak jak sanches BARDZO DOBRZE NAPISAŁ to nie epoka CDJ 100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo to sie tak porobilo ze jak ktos chce kupic playery to mu sie wciska stare setki i tak to juz leci latami :) Choc z drugiej strony do nauki w dobrym stanie to wlasciwie czemu nie ale to i tak w takiej sytyuacji lepiej kupic denka,numka bo masz nowe a nie sie domyslasz co z nim bylo bo teraz na allegro jakos dziwnym trafem wszyscy pisza ze gral 2-3 razy na imprezie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość reca

mam 2000 złotych zastanawiam sie nad Gemini CDJ 600 ,DENON DN-S1000 używanym lub DENON DN-S700 nowy , RELOOP RMP-2 MKII,NUMARK NDX 400 i NDX 200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam do sprzedania CD od denonka dn s 1000 na gwarancji i mikserek numark dxm 06.Mam nadzieje że sie dogadamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reca byle nie geminy bo to podobno sie rozlatuje szybko no i jakby to powiedziec hmmm uzytkowanie tez nie jest najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mountain

jak masz 2tyś to pioneer cdj 200, a tam do kolegi wyżej pionki 100 za pare dostaniesz je za jakieś 800-100zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli jestes gotowy wydawac kase na winyle, kup gramofony (wazne - z napedem bezposrednim). Gra z winyli to calkiem inna sprawa, niz gra z cd. Nauczysz sie grac z czarnej plyty? Z CD zagrasz z zamknietymi oczami :)

Zawsze mozesz dokupic DVS (Serato, Traktor Scratch, Mixvibes) i podpiac wszystko pod PC, to tez jakies rozwiazanie.

Polecam sprobowac gry z winyli i z CD i wtedy zadecydowac.

Pozdrawiam, Mike ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak pan wyzej tyle ze same nowe serato to koszt okolo 2 tys ale nie musisz wtedy wydawac kase na winyle bo masz caly zestaw z plytami czasowymi itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak pan wyzej tyle ze same nowe serato to koszt okolo 2 tys ale nie musisz wtedy wydawac kase na winyle bo masz caly zestaw z plytami czasowymi itp

Nie trzeba wydawac do domowego uzytku 2 tys. :)

wystarczy interface ESI MAYA 44 USB + plyty z kodem czasowym i do tego oprogramowanie Serato, Traktor, Mixvibes badz Reloop Spin itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi