Skocz do zawartości
Gość Avithor

Tworzenie muzyki hardstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Avithor

Witam! Zawsze chciałem się brać za tworzenie tej muzyki - hardstyle. Mógłbym otrzymać jakieś porady od czego zacząć? Pewny jestem, że usłyszę odpowiedź: "od Fl Studio". A po tym albo zamiast tego programu? Mogę zacząć chociażby od remixowania.

Edytowane przez Avithor

Szukanie w google nie boli :blush: i nie musisz zawsze zakladac nowych tematow.

Pewny jestem, że usłyszę odpowiedź: "od Fl Studio"

Wiec po co zakladasz temat??

http://forum.radioparty.pl/topic/48195-programy-w-stylu-fl-studio/

Po raz kolejny - szukanie nie boli!

Ogladaj videotutoriale, czytaj o produkcji w danym programie i bedzie dobrze :spoko:

Pozdrawiam, Mike ;)

Po 1cydowanie odradzam sample! Z Sampli nic sensownego nie wyjdzie , no chyba że jakiś clap czy snare ale po dodaniu FXów

Po 2 Nexus ostatnecznie ale po dodaniu FXów przyda się do leadu , ale lepiej wykręcić coś samemu w Sylenth1 czy Hydra

Po 3 ściągnij sobie wtyczki typu Sylenth1 , CamelPhat 3 , KarmaFX , wszelkie EQ jak i Reverb (są już w FLu) czy Pro-53 są mile widziane do wykręcenia Screetchu

Po 4 do kicku dobrego sam nie doszedłem , ale w Osc x3 czy też w Sylenth1 + CamelPhat 3 czy też nawet Zebra mile widziane

Po 5 nagraj (lub znajdz w jakimś filmie / innym utworze) vocal bo vocal też daje to coś

Reszta to już kwestia kosmetyczna dodawania dźwięków , FXów i masteringu _O_