Skocz do zawartości
BrandRP

Tekst do Intro po Angielsku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! :)

Liczę na Waszą pomoc, mianowicie potrzebuje dobrego tekstu, który posłuży mi jako Intro.

Nie mam na razie fajnych pomysłów tak więc jestem zdany na Was Forumowicze.

Potrzebuję tekstu po angielsku, moje pseudo to : Brand.

Za każdy DOBRY i SENSOWNY tekst polecą + :>

Pozdrawiam Brand.

Edytowane przez Brandmajster

The sun slowly sets, you can see the shadow man. Man, who in a moment you will warm to red hot rhythms of energetic music. Ladies and Gentlemen - before you - DJ BRAND

PL: Słońce powoli zachodzi, widać cień człowieka. Człowieka, który za moment rozgrzeje Was do czerwoności rytmami energicznej muzyki. Panie i Panowie - przed Wami - DJ BRAND

• Upvote 1

Welcome to the world of music extazy,

Free your imagination and come on the dance floor...

<jakaś muzyczka >

Ladies and Gentlemen,

Please welcome

DJ Brand

PL: Witajcie w świecie muzycznej ekstazy,

Uwolnijcie swoją wyobraźnie i przybądźcie na parkiet

<muza >

Panie i Panowie

Powitajmy

DJ Brand

Gość Maite Radar

OK na chwilę obecną faworyzuje propozycje Pain'a :)

Nadal czekam na Wasze dalsze propozycje :>

Nie ujmując nic Painowi, sam też z językiem nie jestem za pan brat, to chyba on to tłumaczył w translatorze, bo to nie ma sensu :P np. warm = gorąco, a nie rozgrzeje :P Lepiej użyć polskich słów, i tak za granicą pewnie nigdzie nie będziesz grał :blush:

• Upvote 1

PL: Słońce powoli zachodzi, widać cień człowieka. Człowieka, który za moment rozgrzeje Was do czerwoności rytmami energicznej muzyki. Panie i Panowie - przed Wami - DJ BRAND

Słońce powoli zestawy, można zobaczyć człowieka cień. Człowiek, który za chwilę będzie ciepłe czerwone gorące rytmy energetycznej muzyki. Panie i Panowie

tak mi przetłumaczył tłumacz ;d

Gość Sikorski

Jeżeli tłumaczycie zdania przez "tłumacz google" to życzę powodzenia :) Większość słów jest całkiem źle dobrana, lepiej użyć jakieś polskie zdania które każdy zrozumie, ponieważ nie każdy rozumie angielski ;)

Pozdrawiam Sikorski.

• Upvote 1