Skocz do zawartości
Virusek

[16.08.11] Lucato aka. Lucattoni & Virusek - Ol Dej , Ol Najt Vixxa Party Łat da Fak!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Lucato aka. Lucattoni & Virusek - Ol Dej , Ol Najt Vixxa Party Łat da Fak!!!

http://www27.zippyshare.com/v/85693232/file.html

waga: 64.26 MB

czas: 56:08 min

serwer: zippyshare

Serdecznie zapraszamy do odsłuchu oraz wystawiania opini !

Playlista: Virusek

Mixing : Lucato aka. Lucattoni

To wszystko od formacji - Wasted Brotherz !

Edytowane przez Virusek
  • Upvote 5

Ogarnijcie mi Panowie drugą nutką bo mnie pozamiatała x DDD i tak w ogóle podobają mi się te wszystkie vixiarskie nutki z seciku :D Brawo

druga nutka to: Diskoteka Avarija - Malinki (TotalWarz 4Fun Mix) :D

A tak poza tym to secik genialny :) leci plusik :) pozdrawiam :D

Edytowane przez dżagoda
  • Upvote 3

Gość gostom175

Widze że tutaj wszyscy chwalą ale jak dla mnie set nie wyróżnia się jakos specjalnie to dlaczego jest tak komentowany? A ja wiem, jak to ktoś powiedział kto ma znajomosci ten na lżej;]

Po prostu bede bardzo dokladny.

4.52- bas nakłada się na siebie i bardzo brzydko to brzmi.

Drugie przejscia kompletnie nie dopasowane, i 7.36 wczesniejsze piosenka powinna byc wczesjnie wyciszona. To tez brzydko brzmi.

Kolejne przejscie juz niby ladne i fajne ale w 13.34 min ułamek sekundy spóżnione podbicie. W sumie nikt nie zwroci na to uwage ale błąd techniczny.

Czas 17.55 dwa wokale naszly na siebie, to tez nie ciekawie brzmi. Bynajmniej w tym wapadku. Dalej, czas 20.59 chyba ręka za mocno polecia na suwaku i wyszlo za duze podbicie basu?;]

Dalej niestety nie mam czasu przesluchac ale nawet jak by bylo do konca idealnie to i tak za duzy tych bledow.

Mam nadzieję że nie zostane tutaj zwyzywany za moją ocene ale wygląda to slabo i muzycznie i technicznie. A poza tym tutaj komentujemy i ja nie robie nic innego tylko komentuje. Nie wszystkim musi sie podobac, prawda?;]

I wybaczcie za moją wręcz pedantyczną dokladnosc ale dziwi mnie to jak prezenter pisze ze set jest dobry technicznie czy tam bardzo dobry...

pozdrawiam

• Upvote 2
  • Downvote 1

Witam wszystkich! ;)

@Danius

Owszem komercji grać nie umiem i z tym się nie kryje

@gostom

Mam się obrażać za krytykę? Wolne żarty! Wręcz się cieszę , że takie słowa się pojawiły. Owszem nikt ich nie lubi , jednak dzięki nim chcę podziękować , głównie takim ludziom jak ty , gdyż wiem co robię źle ;))

Set ten zrobiłem na prośbę Virusa. Ja sam osobiście wykonałem to z uśmiechem na twarzy i zrobiłem to by dobrze się bawić i udało się to. Mam świadomość tego , że robię błędy techniczne związane z frazą/vocalem/przesterem etc.

Mam , bo w tych klimatach nie siedzę , nie mam pojęcia jak się je gra i tyle ;) Są od tego inni.

PS: Nawet jeśli , to nikt nie jest idealny i każdy powinien dążyć do tego by eliminować błędy i do tego głównie dążę robiąc swoje sety głównie w gatunku Hardstyle (i od czasu do czasu tak jak tu EH ;) )

Tak więc jeszcze raz dziękuję i do usłyszenia :)

• Upvote 2

dlaczego jest tak komentowany? A ja wiem, jak to ktoś powiedział kto ma znajomosci ten na lżej;]

Hmm Ty uważasz że mamy znajomości i dlatego secik jest wysoko oceniany... Otóż nie! Jesteśmy zwykłymi użytkownikami, to że Lucato ma rangę "moderator" to nie znaczy że jest wielkim Panem i każdy go lubi. Jesteśmy zwykłymi użytkownikami udzielającymi się na forum, zresztą Tobie tego też nikt nie zabrania.. Zrobiliśmy seta, fakt nie wyszedł najlepiej ale przyjemnie się go słucha moim zdaniem. Lucato siedzi w Hardstyle a nie w komercji, więc nie miej do niego pretensji. Ja zrobiłem playlistę i myślę że nie wyszła najlepiej ale starałem się - obaj się staraliśmy i wyszło co wyszło, więc nie mów mi że to znajomości tu się liczą.. No sorry ale zastanów się następnym razem co piszesz.

A co do tego że jakiemuś prezenterowi się podobało i skomentował przejścia jako dobre pod względem technicznym to już nie nasza wina, my tylko cieszymy się z tego że mu się podobało.

Dziękuję dobranoc.

Edytowane przez Virusek
  • Upvote 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...