Skocz do zawartości
Gość Moralesko

VDJ 5 + Reloop RMX 30 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moralesko

Mam mikser rmx 30 i podłączyłem go do komputera i gram przez vdj. Wszystko ładnie pięknie ch1 działa i ch 2 tez działa lecz jak mam włączony ch1 i się na nim piosenka kończy lub jest cichy moment to słychać jak kanał ch2 cichutko gra w czym może być wina ??

Na odleglosc przez kabel to mozna jedynie zgadywac wiec na poczatek jakie masz ustawienia dzwieku , vdj i czy na pewno to idzie na master czy odsluch w 100 % nie trybi tak jak powinien bo poprostu tak czaami tak jest ze na odsluchu przebija. Wiec opisz tak jak napisalem co i jak wyglada :)

Na odleglosc przez kabel to mozna jedynie zgadywac wiec na poczatek jakie masz ustawienia dzwieku , vdj i czy na pewno ci chodzi o master(raczej tak ale zapytac nie zaszkodzi :) ) czy odsluch w 100 % nie trybi tak jak powinien bo poprostu tak czaami tak jest ze na odsluchu przebija. Wiec opisz tak jak napisalem co i jak wyglada :)

Też mam Reloopa RMX-30 i też miałem ten sam problem , ale go rozwiązałem :)Powiedz mi proszę jaką masz kartę dźwiękową i czy masz podłączone to przez 2 karty (ja tak mam) , a jeśli masz dwie to pod którą kartę masz podpięte wejście REC (do którego Line-In'a czy też do Mic'a)

Napisz też czy jak zwiększysz 'Gain' z CH2 lub CH3 (bo tak masz pewnie podpięte) lub pokręcisz pokrętłem 'High' na dowolnym kanale to słychać straszny pisk

;)

Gość Moralesko

mam karte dzwiekową realtek hd audio :) nie mam drugiej karty a wiec moze powiedz mi jak ten problem zazegnac i jaka karte kupic usb

post-110556-042816800 1313874092_thumb.jpg

i czy mam dokupic karte usb czy co??

Edytowane przez Moralesko