Skocz do zawartości
slaw2009

[21.8.2011] HardTechno NAJAZD!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i od razu powiem tak! Nie wiem czy ten gatunek muzyki tutaj na forum zainteresuje kogo kolwiek i czy któryś z forumowiczów zechce wysłuchać twardych,mocnych brzmień (pewnie powiecie łupanka i tyle) jednakże postanowiłem zamieścić mego seta motywując się tym że ktoś nie uwazając tego stylu może ten styl zaakceptować a nawet pokochać (ale oczywiście nie koniecznie).Tak więc w moim secie coś odmiennego czego tu na forum napewno nie było w twardym,szybkim i mocnym wydaniu HARDTECHNO !!! Zapraszam.

TRACKLISTA:

A.Ryuji Takeuchi - Fixer

O.B.I. - My Journey

O.B.I. - Get Your Groove

Sorgenkint Dj Man At Arms - Bell Soldiers

Albert Kraner - Live to coretown

Albert Kraner & Buchecha - Turn To The Road

Skim - What The Fuck

instigator - Cartoon Head

Instigator - Schranz Groove

Instigator - Bad

instigator-You Fucken Bonehead

instigator And Nemesys Cannabals

Instigator Underground Speed

Blurix - Shoot Those Guns

Felix KrĂścher - Travel Pussy

Felix KrĂścher - Feel Real

Felix Krocher - High Preassure

flotek vs Mario Kinle - Protect The Trees

Arkus P. - Ultra Curve

zippyshare

102 mb

75 min.

• Upvote 2

rzeczywiście na pierwsze minuty mogłabym powiedzieć że mega łupanka, ale każdy ma swój ulubiony styl muzyczny, ten akurat charakteryzuje się mocnym i szybkim brzmieniem. przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z tego typu muzyką, ale nie zafascynowała mnie do tego stopnia ażebym miała go zacząć słuchać :)

daje plusika i pozdrawiam :D

• Upvote 1

rzeczywiście na pierwsze minuty mogłabym powiedzieć że mega łupanka, ale każdy ma swój ulubiony styl muzyczny, ten akurat charakteryzuje się mocnym i szybkim brzmieniem. przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z tego typu muzyką, ale nie zafascynowała mnie do tego stopnia ażebym miała go zacząć słuchać :)

daje plusika i pozdrawiam :D

DODAJE 2 RAZ BO NIE WYSKOCZYŁO

• Upvote 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...