Skocz do zawartości
BrandRP

Cd'ki do 3 tys. zł ! CO WYBRAĆ?? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam do przeznaczenia 3 tys. zł na Cd'ki..

Prosiłbym o pomoc w wybraniu jakiegoś dobrego modelu playerów.

Nie ma OPCJI O DOKŁADANIU PIENIĘDZY !!

mam 3 tys i koniec kropka :)

Za każde pomocne i sensowne odpowiedzi polecą + :>

Pozdrawiam Brand.

Edytowane przez Brandmajster

Witam :) no moim zdaniem to uzywki Denon DN-S1200 lub pioneery Pioneer CDJ 800 MK bo do mk 2 bys musial dolozyc jakies 400 zl a jak nie masz to nie :(. Nowki moze ogarniesz pioneery 200 ale nie wiem moze na jakiejs wyprzedazy jak sie trafi np wyprzedasz z jakiegos sklepu sprzetu ktory stal do ogladania, grania probnego .

• Upvote 1

Witam :) no moim zdaniem to uzywki Denon DN-S1200 lub pioneery Pioneer CDJ 800 MK bo do mk 2 bys musial dolozyc jakies 400 zl a jak nie masz to nie :(. Nowki moze ogarniesz pioneery 200 ale nie wiem moze na jakiejs wyprzedazy jak sie trafi np wyprzedasz z jakiegos sklepu sprzetu ktory stal do ogladania, grania probnego .

CDJ 200 x2 kupie za 1900 zł :) a ja mam 3k do wydania (wiem że 2 tys za 2x CDJ 200 bo kumpel ma..)

Edytowane przez Brandmajster

Gość Sikorski

W takim ja razie ja proponuje Ci zdecydowanie Pioneer'a CDJ 400 pewno jak dobrze wiesz są to CD już wyżej klasy niż CDJ 100 czy CDJ 200, na allegro widziałem je nie raz za 3000 zł, (używane lecz w dobrym stanie) Zdecydowanie polecam Ci je bo jak wiadomo, są "niezniszczalne" i oczywiście mają dużo opcji między innymi :

- Odtwarzanie cyfrowych nośników

- MIDI sterowanie przez USB

- Nowa podświetlona tarcza Jog Wheel

- Nowe efekty Scratch Jog

- Nowa funkcja Beat Loop Divide

- Hot Loop i Beat Loop ;)

Zastanów się dobrze :)

Pozdrawiam Sikorski.

• Upvote 1

Powiem tak wczoraj stałem przed wyborem kupna CD również w tej cenie.Miałem do wyboru NDX 800 i cdj 800 wybrałem numarka.Ponieważ ma USB i jest nowy a niech ktoś Ci puści za 3 tyś coś co się rozleci za parę tygodni bo nie szanował sprzętu.Jak przyjdzie CD to Ci napiszę jak się gra itp. CDJ 200 nie kupuj bo to gówno za przeproszeniem jeżeli masz 3 tyś to nawet bym nie spoglądał na cdj 200.Zależy od Ciebie czy chcesz mieć usb i inne duperele czy potężny CD typu cdj 800.Ja bym wybierał między CDJ 800,NDX 800, i DENON 3500.

• Upvote 1

widziałem 2 aukcje dzisiaj na allegro cdj 400 cena była mniejsza niz 1500 za kazdy, jeden był coś 900 drugi 1200, dla mnie lepszy wybór niz cdj800 ale to zalezy od tego kto jaki jog lubi ;) jednak polecam bo dzisiaj aukcja sie konczy za 4-5 godzin.

Prosze o skasowanie tego posta, nie wiem dlaczego nabiło 2 wiadomości, kiedy użyłem edycji.

• Upvote 1

widziałem 2 aukcje dzisiaj na allegro cdj 400 cena była mniejsza niz 1500 za kazdy, jeden był coś 900 drugi 1200, dla mnie lepszy wybór niz cdj800 ale to zalezy od tego kto jaki jog lubi ;) jednak polecam bo dzisiaj aukcja sie konczy za 4-5 godzin.

http://allegro.pl/pioneer-cdj-400-i1801050603.html

http://allegro.pl/pioneer-cdj-400-i1801050643.html

• Upvote 1

Pionek cdj 800 tak samo jak cdj 100 odchodzi już bo inne firmy zrobiły lepsze modele jeżeli chodzi o funkcję a troszkę gorsze jakościowo.CDJ 800 jest goły w porównaniu z ndx 800 tak samo jak cdj 100 przy denonie dn s 1000.Ja zostane przy CDJ 400 a ndx 800.NDX 800 napiszę w sob/niedziele jak pogram na nim troszkę.

• Upvote 1

Ja bym brał cdj800, od kąd mam beha4000 jako mikser, w ogóle nie korzystam z jakichś opcji swoich reloopów, a gdyby były to wyczesane playery też bym tego nie robił. Jak dla mnie dobre i proste playery + wyczesany mikser to odpowiednia konfiuracja, a nie że ktoś ma 2x cdj1000 czy denona 3700 i rmx 20.

• Upvote 1

Gość Sikorski

Parę odpowiedzi miałeś na temat co wybrać, skoro twierdzisz że temat jest do zamknięcia, możesz powiedzieć co wybrałeś ? :D

może uda Ci się odpowiedzieć zanim temat zamknie moderator tego działu :)

• Upvote 1

Parę odpowiedzi miałeś na temat co wybrać, skoro twierdzisz że temat jest do zamknięcia, możesz powiedzieć co wybrałeś ? :D

może uda Ci się odpowiedzieć zanim temat zamknie moderator tego działu :)

Patrzcie jaki ciekawski :lol:

Ten temat założyłem specjalnie na prośbę mojej znajomej.

Też proponowałem jej CDJ 400, ale znalazła CDJ 200 w zajedwabistym stanie za 2,3 tys.

Na przyszłość będzie wiedziała, że cierpliwych zawsze wynagrodzą lepiej :D

Mam tu na myśli te CDJ 800, nawet mnie zdziwiła cena tych CD (chyba 2,7 tys) :o

Pozdrawiam Brand.