Skocz do zawartości
Gość xCwaniaKxXx

Sprzęt dla amatora ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xCwaniaKxXx

Witam ja tu nowy :PP mam pytanko czy jak bym kupił coś takiego http://allegro.pl/gemini-firstmix-nowosc-super-hit-od-lc-i1809552783.html + jakiś mikser to dałbym rade nauczyć się dużo aby kupić już taki lepszy sprzecik ? fundusze mam na prawde niewielkie bo jakieś 500zl może 600 zależy mogli byście mi pomóc ? jak coś to mixuje w vdj 7

Gość DJ_AdixX

Ja polecam zacząć od jakiegoś mixera;) Najlepiej firmy Reloop lub Numark, bardziej polecam tego drugiego. A potem dokup jakieś CDki mruga.gif

A z kolejii jeśli interesuję Cię jakiś kontroler to polecam Numark MixTrack PRO, cena tego kontrolera to około 850zł i wg mnie jeśli na taką klasę tego sprzętu to cena nie jest wygórowana

Edytowane przez DJ_AdixX

Gość xCwaniaKxXx

no tak ja już gram prawie miesiąc w vdj fajny program tylko lipa troche miszką sie posługiwać ... i wiecie chciałbym sie jakoś pokazać i nauczyć troche do maja bo wtedy mam dużo dyskotek w skole i jakoś chcialbym sie pokazać:PP to co lepiej kupić jakiś mikser + vdj i uczyć sie tak ?

edit :

A co sądzicie o tym :http://allegro.pl/wyprzedaz-dj-mikser-numark-m4-gwarancja-sklep-gram-i1825812196.html

Edytowane przez xCwaniaKxXx

Grasz miesiąc i już chcesz mikser??Szybki jesteś jak w miech nauczyłeś się podstawowych rzeczy które pomogą CI zacząć się bawić na sprzęcie(nie ważne jaki on by nie był)Nawet nie posmakowałeś jeszcze DJ jak trudno jest tego się nauczyć.Może lepiej jeszcze pograj na VDJ bez syn/ścieżki wizualnej oraz porządnie wchodzić w frazy i dopiero zacznij myśleć o sprzęcie.Bo może się okazać że kupisz pograsz i się okażę że na ciężko i sie poddasz a siano pójdzie w błoto(czego CI nie życzę) mówię to dlatego bo znajomy też chciał być DJ po 1.5 miech. kupił konsole za 2.5 tyś i sprzedał ponieważ nie ogarniał.Na VDJ każdy się wydaje dobry ale jak przyjdzie grać na konsoli to jest gorzej.Wiem coś o tym bo przechodziłem przez tą drogę i teraz gram na konsoli.Jak chcesz to kup ale moim zdaniem jesteś za mało ograny i wypadało by się pouczyć bo po 1 miechu wątpię abyś grał jakoś wybitnie(może się mylę nie wiem ale mało kto po 1 miechu był mistrzem).A co do miksera to po co Ci 3 kanały?wątpię abyś używał 3 kanałów tylko zbędne pokrętła które będą Ci przeszkadzać.Tak jak kolega wyżej kupuj dxm 06 od numarka bo to dobry mikser.Sam go posiadam i nie mam powodu aby źle o nim pisać.