Skocz do zawartości
kluku

[4.10.2011] Secik IV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny i już IV Secik z mojej strony zapraszam serdecznie do słuchania i pobierania smile.png....

Waga:31.66 MB

Czas:23:03 min

Źródło:zippyshare.com

88467378317983805214.jpg

Secik

PLAYLISTA

Bueno Clinic - Sex A Peal (Dj Damazy 'Pump' Remix)

Robert M - Just A Little Bit (Radio Edit)

Taio Cruz - Little Bad Girl (Prod. by David Guetta)

LMFAO - Party Rock Anthem (feat Lauren)

Amna - Tell Me Why (Tom Boxer & LLP Extended Mix)

Yaro - Rowery Dwa (Stay Play Club Mix) FULL!

Mike Candys & Evelyn Feat. Patrick Miller - One Night In Ibiza (Horny Club Mix)

Edytowane przez Dj Kluku

1 przejście wyszło takie sobie ale to dlatego ,że to był Radio Edit. Nie lepiej było puścić remix'a to byś normalnie przejście zrobił?

Przejścia moim zdaniem słabe.

Dlaczego jest taki wielki spadek jakości jak puściłeś piosenkę Yaro - Rowery Dwa (Stay Play Club Mix) ? ohmy.png

oj Kluku. No to mamy nie oceniać wcale? Chyba po to wrzucasz tutaj ,żeby otrzymać krytykę w pewnym sensie nie prawdaż?

Jeżeli tak bardzo chcesz mogę kiedyś tam nagrać dla Ciebie seta i wrzucę na forum :)

No to możesz nagrać ale nie graj takich klimatów co już do perfekcji idą ci przejścia tylko coś nowego ja nie gram starych kawałków... co do oceniania no to wiem ale mogli byście też wcześniejsze sety ocenić a nie jeden krytykować od razu :D:P wiesz spoko nie ale tamte wyszły mi dużo lepiej wiem że ten secik troszkę zarąbałem no ale cóż :D

Powiem Ci tak ja nagrywam jak coś seta z najnowszymi w moim zbiorze utworkami więc nie są to utwory opanowane do 'perfekcji'

smile.png

Myślę ,że nie będziemy robić takie tutaj offtopu więc jak będę miał czas to nagram ;)

Edytowane przez Gość

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...