Skocz do zawartości
Gość Dhamon

Kontroler czy mixer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ale myszką to nie to samo co na prawdziwych deckach:) Wiem że może mam głupie pytania ale wole porady bardziej doświadczonych niż sam zrobić jakąś głupotę;] A z tym rmx 20. Jak myślicie da się nauczyc mixować? No bo nie ma tego odsłuchu na master... A rmx 20 kosztuje 200 zł a o ile dobrze się orientuje najtańszy mikser z odsłuchem na master(dxm 06 ) koło 500zł;/

Gość Abu Srabu Dabu

oczywiście ze pierwszy jezyk.gif Podobno w tym numarku to te fadery nie wytrzymuja , i jak grasz to takie trzaski słychać jezyk.gif więc rmx 20 za 250-300zl powinieneś dorwać mruga.gif

Dokładnie trzeszczy i w ogóle straszna klapa z tego. Ja kupiłem i kurde żałuje hehe. Rmx 20 bierz.

Pozdrawiam Abu Here.

Ja mam numarka od pół roku znajomy ma Numarka który ma 3+ i jakoś nic nam obu się nie dzieje.U mnie nic nie słychać więc jak nie posiadasz to się nie wypowiadaj bo wiara bajki piszę jak ktoś napiszę że w pionku cdj 2000 po 1 miechu rozpadły mu się przyciski to będziecie mówić że cdj 2000 to gó****? Że 1 osobie to sie stało to nie znaczy że każdy model jest wadliwy.Jak grałem z kumplem na imprezie w rmx 40 padły kanały a wszyscy mówicie że taki boski po prostu był to wadliwy model.

Ja mam na zbyt:

Rmx 20 z Denonem dn s 1000

Dxm 06 z denonem dn s 1000 więc jak chcesz to pisz 31274286

Edytowane przez Sanches

Gość MaykeLxxx

ja tam ci polecam Numark DXM 06 . Mam go od ponad pół roku i naprawde POLECAM! Jest to wspaniały mikser dla początkującego , ma wszystko co ci bedzie potrzebne na początek ! A jeśli tyle kasy nie masz to też polecam rmx 20 ale tylko w BF bo podobno w tej wersji silver się przegrzewa , nie wiem dokońca bo tylko tak słyszałem ;)

ja nie rozumiem wszystkich osób mówiących: mixer do nauki... a co tam jest do nauczenia? machanie faderami i eq to wszystko, a w dalszym ciągu grasz programem,

jeśli myślisz nad rozwiązaniem mixer/kontroler to odłóż sobie te 400 zł wiecej i zakup kontroler, bo raz że możesz wszystkie liczniki w programach wyłączyć a dwa że nauczysz sie ze słuchu jako tako zgrywać (bo dekci nie to samo co kontroler) a najlepiej przejedź się do djshop, pooglądaj, masz tam możliwość darmowego "pobawienia się" takim sprzętem. żadnych mixerów ci nie polecam, za to kontroler jak najbardziej.

Jeśli chcesz kupić mikser to upewnij się że będziesz mógł go podłaczyć pod laptop/komputer. Bo co z tego ze kupisz mikser jak go nie podłączysz do kompa bo masz np. tylko 2 wejscia (sluchawkowe i mikrofonowe).