Skocz do zawartości
Gość PAINUS NASA

[20.10.2011] Painus - Numark Mixtrack #Pierwszy Set

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PAINUS NASA

Mój pierwszy set na nowo kupionej konsoli Numark Mixtrack.

Waga - 47,7 MB

Czas - 35 Minut

Proszę o krytykowanie,szczerze,nie krępujac sie. . Prosze jakiegos 'fachowca' o powiedzenia czegos na temat przejsc. Bo o to chodzi. To przedewszystkim chce cwiczyc.

Zippyshare-

http://www14.zippyshare.com/v/92569843/file.html

Chciałes szczerej opini to prosze bardzo, tylko bez obrazy:)

TEchnicznie jest słabo, praktycznie jeszcze nie masz opanowanych rzadnych podstaw zeby grac... Wszędzie na kazdym przejsciu slychac konie, przejscia nie plynne wybijają z rytmu.

Nie ma jak doradzić zeby dobrze grać po prostu trzeba grac grac az sie załapie. Wrzuć kolejnego seta za jakies 3-4 miesiące zobaczymy jak wtedy bedzie to wyglądac:)

ale na zachete plusik leci

szkoda niestety ale słychać u ciebie konie i jest co poradzić bo musisz trafiasz dobrze w frazy , koryguj wsłuchaj się dobrze w rytmy poćwicz bądź cierpliwy a na pewno będzie dobrze ;) życzę powodzenia i 3mam kciuki za ciebie pozdros

Gość PAINUS NASA

szkoda niestety ale słychać u ciebie konie i jest co poradzić bo musisz trafiasz dobrze w frazy , koryguj wsłuchaj się dobrze w rytmy poćwicz bądź cierpliwy a na pewno będzie dobrze mruga.gif życzę powodzenia i 3mam kciuki za ciebie pozdros

Rozumiem,o co chodzi. Tylko w tym problem , ze nie mam gdzie tego odsluchac przed wejsciem w przejscie. Numark mixtrack nie ma wejsca na sluchawki i odsluchu na deki. ;/ Robie to tak jakby w ciemno,na innym forum dostalem rady ze przy przejsciu zeby w jednym z deckow wyciszac basy i dopiero. Juz sam niewiem jak to robic. Strasznie sie denerwuje,wlaczam piosenke,wrzucam druga na drugi deck,przejscie mi sie nie uda i juz praktycznie sie zniechecam ;/

Basy nie mogą na siebie nachodzić w bardzo nie wielu przypadkach sie to udaje ze to jakos milo gralo. Ale zmniejszanie basu we wchodzocej piosence to tylko jedna z opcji jest wiele wiecej. Sam bys doszedl do tego gdybys ustawial jednakowe tempo utworow a jak tego nie zrobisz jak nie bedziesz lecial z odsluchu to nic z tego nie bedzie. Musisz najpierw to ogarnąć i zacznije wtedy nagrywac dobre sety :)

Gość PAINUS NASA

Basy nie mogą na siebie nachodzić w bardzo nie wielu przypadkach sie to udaje ze to jakos milo gralo. Ale zmniejszanie basu we wchodzocej piosence to tylko jedna z opcji jest wiele wiecej. Sam bys doszedl do tego gdybys ustawial jednakowe tempo utworow a jak tego nie zrobisz jak nie bedziesz lecial z odsluchu to nic z tego nie bedzie. Musisz najpierw to ogarnąć i zacznije wtedy nagrywac dobre sety smile.png

'Ustawial jednakowe tempo utworow,chodzi tutaj o przycisk 'SYNC'?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...