Skocz do zawartości
dj stealth

[31.10.2011] set by dj Stealth vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie, mam dla was juz drugiego seta. ta raza troszku dluzszy, i duuuuzo szybszy. mam takze nadzieje ze duzo lepszy, poniewaz wzialem sobie do serca wasze wskazowki i pocwiczylem przejscia. nie jest to zwykly typowy set, tylko audycja live z audycji radiowej. mimo ze to z radia, to mica tam nie slychac pobiewaz korzystam z shoutcasta. (podobno sa gdzie niegdzie konie, ale niestety mialem badziewny odsluch (tak ze wiecej widzialem na widmie niz slyszalem na odlsuchu

czas godzina 20

rozmiar 111 mb

jakosc 192 kbs

gatunek glownie elctro house ale sa tez inne, (na poczatku zdarzyl sie nawet hardstyle :D, tak na rozruszanie)

tempo prawie caly czas 140,8 bpm (gralem po 23 wiec trza bylo zarzucic cos szybkiego :D)

play listy niesety nie mam po kolei poniewaz nie pamietam jak to wszytko szlo. zeby nie pisac dam scren z virtuala

setnr2lista.jpg

http://www38.zippyshare.com/v/5819380/file.html

prosze o rzeczowe opinie co jest dobrze a co zle, i wskazowki zeby nastepny set byl jeszcze lepszy

Gość dexter1213

jak piosenka jest najbardziej rozkręcona, nie wkręcaj następnej nuty bo to śmiesznie wygląda jak dla mnie ( no chyba że grasz z radiówek ;] )

Gość dexter1213

chodzi w większość(może i wszystkie) przejść. Tylko nutka się ładnie rozkręca, leci dopiero 40 sekund lub mniej, a Ty wbijasz na chama drugą, abu upchać. Poczekaj trochę aż nutka się uspokoi i wtedy wkręcaj. Od czego masz wersje extended/club? Na końcu i początku masz sam beat z loopem i jakimiś tak małymi dodatkami aby wkręcić nute. Posłuchaj innych seciki i będziesz wiedział o co chodzi.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...