Skocz do zawartości
Krzysztof

Nauka gry na CDkach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników - mam do Was takie pytanie, otóż od roku zacząłem się interesować bardziej poważnie właśnie Djką - zakupiłem już mikser, program virtual dj raczej już opanowałem. Tak więc mam do Was takie pytanie czy jest sens kupować właśnie Decki - jak wiemy nie jest to mały wydatek. Bo ogólnie raczej nie miałem możliwości grania na sprzęcie i tutaj nasuwa się pytanie czy warto jest kupować od razu decki czy lepiej poprosić kogoś, aby nam mniej więcej objaśnił kilka szczegółów i dal ewentualnie spróbować gry właśnie na takim sprzęcie.

Jak coś pochodzę z Lublina.

Czekam na odpowiedzi.

Jak masz znajomego kumpla który ma jakieś Cd'ki poproś go aby dał ci sobie pograć nawet z 4 godzinki jak więcej spędzisz to nic się nie stanie niech ci pokaze co jak i kiedy i wtedy będziesz wiedział czy ci się to opłaca czy raczej w coś innego zainwestować. Wiesz też z początku myślałem że co to podłączę mixer do kompa i to samo , jednak kiedy grałem na całej konsoli to naprawdę to nie jest mixer + vdj tylko prawdziwy sprzęt. A więc musisz sam odpowiedzieć sobie czy szkoda ci kasy na to czy jesteś pewny w 100% i że nie będzie ci to gniło w szafie tylko będziesz kręcił się w tym kierunku dalej.

Edytowane przez Dj Kluku

Jak masz znajomego kumpla który ma jakieś Cd'ki poproś go aby dał ci sobie pograć nawet z 4 godzinki jak więcej spędzisz to nic się nie stanie niech ci pokarze co jak i kiedy i wtedy będziesz wiedział czy ci się to opłaca czy raczej w coś innego zainwestować.

No właśnie nie mam znajomego, który posiada Cd'ki druga sprawa jestem samoukiem praktycznie wszystkie uczyłem się sam. Popełniłeś błąd ortograficzny w wyrazie "Pokaż", ale mniejsza z tym - tak więc to jest bardziej ten problem.

No właśnie nie mam znajomego, który posiada Cd'ki druga sprawa jestem samoukiem praktycznie wszystkie uczyłem się sam. Popełniłeś błąd ortograficzny w wyrazie "Pokaż", ale mniejsza z tym - tak więc to jest bardziej ten problem.

xlqx2upf9n91bjsde9.gif Napisałem przez RZ xD hah sorki ale pisałem to na szybko biggrin.png no a możesz ile najwięcej wydać i czy chciał byś zostać Dj'em czy tylko chcesz się pobawić??

Edytowane przez Dj Kluku

Ja powiem tak, po roku interesowania się tym też już miałem cdki, po kolejnych 6 miesiącach grałem w RP, teraz mnie to znudziło.

Powiem Ci tak jeśli faktycznie to kochasz, uwielbiasz grać i ogarniasz na virtual dju to nie ma się co zastanawiać, trzeba inwestować w pasje, byle byś tylko pochopnie szajsu nie kupił. Jednak po pewnym czasie djka jeśli grasz w domu do tzw. kotleta jest nudna, przynajmniej dla mnie.

• Upvote 1

Podobnie jak smerf, mialem podobna sytuacje - samouk, zaryzykowalem kupilem i gram, idzie mi jak idzie nie mi to oceniac wydaje sie, ze jest okey. Zrob jak uwazasz kup najlepiej denony badz pionnery uzywki i tyle, zaryzykuj, a skoro czujesz, ze masz pasje i powolanie do tego, ze Cie to kreci i czujesz to zajebiscie, no ale pamietaj nie zawsze Ci sie uda i bedziesz mogl grac cale zycie do kotleta.