Skocz do zawartości
Gość DaMiaNoDJ

[02.11.2011] DaMiaNo Trance World 035 (PRYWATKA) Radio Sudety 96.4 FM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DaMiaNoDJ

Witam Serdecznie wszystkich słuchających muzyki Trance oraz Progressiv zapraszam do pobrania mojego najnowszego seta prosto z audycji w Publicznym radiu

Radio Sudety 96.4 Fm to już 35 wydanie audycji Trance World sprawdźcie sami co przygotowałem dla was w tym tygodniu ;) Pobierajcie komentujcie i delektujcie się setem pozytywnego odbioru życzę ;)

Genere..: Trance/Progressiv

Quality.: 192kbps

Time....: 55:30

Size ...: 76:02MB

DaMiaNo Trance World 035

Track Lista

1.Intro

2.Ruby & Tony Feal Lofi Sugar - You Be Mine ( Gerry Cueto Remix )

3.Matteo Marini - Cosmic Palace

4.DJ Whirl - Ilusioon ( Extended Mix )

5.Conjure One Feat Jaren - Like Ice ( Marcus Schossow Remix )

6.Smart Apes Vs Anna Lee Feat Katie Miles - Perfekt 2011 ( Omnia Vocal Mix )

7.Mark Pledger Vs Matt Hardwick - Fallen Tides ( Mat Zo Vocal Remix )

8.Above & Beyond Feat Richard Bedford - Sun & Moon ( Club mix )

9.Marc Simz - Forbidden City

SET DOWNLOAD => DaMiaNo Trance World 035.mp3

www.damiano.dj.ftb.pl

www.myspace.com/damianotrance

www.twitter.com/DJDAMIANO

www.mixcloud.com/DJDAMIANO

www.soundcloud.com/damiano-2

www.facebook.com/DaMiaNoTranceWorld

Gość Kaczaza

Hej. Jeśli mam patrzeć obiektywnie:

Sporo "słodkaśnych" vocali ale do posłuchania w domu przy browarku jak najbardziej OK. Przejście z 19 min trochę mnie zraziło, bo niestety ale nie za fajnie wyszło ;-) Wydaję mi się, ze same przejścia powinny być robione troszkę wcześniej, bo słychać, że czekasz do praktycznie ostatniej frazy. Reasumując muzycznie na prawdę spoko "czilajtowy" set ale jednak technicznie tak średnio.

Gość DaMiaNoDJ

Dzięki za komentarz jednak muszę ciebie rozczarować bo nie czekam do ostatniej frazy :P ale godna uwaga to ta że nie raz faktycznie nie które przejścia są wydłużone ale to też przez to że ja nie lubię robić przejścia na szybko tzn wolę stopniowo przyzwyczajać słuchacza do następnej nutki a nie robić szybkie

przejścia :P Technicznie jest na takim poziomie jakim powinno być :) audycje radiowe są właśnie po to żeby je słuchać głównie w domu :P ale zdarzają mi się sety w których mozna usłyszeć uplifting trance z resztą w wolnej chwili będę zostawiał kolejne sety na które serdecznie zapraszam :) Dzięki jeszcze raz za komenta pozdrawiam serdecznie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...